Dobrodošel nazaj Neno! Idemo pametno jednu po jednu u nove pobjede, ispisati zajedno nove stranice budućnosti našeg Dinama... Plava vojska je iza tebe i ekipe :heart:
Iako bih sada najrađe napisao nekaj ovim fejzbuk internet ratnicima, koji su izgmizali ispod kamena, nebum. Idem si napraviti kokice i uživati u njihovim mukama... Vidimo se na tekmi u subotu paćenici :kiss:
Kad sam vidio formaciju, malo sam se zabrinuo. Onda povedemo 0:2, jurim kući i mislim si kak je svemir opet u ravnoteži. Pada gol za 1:2 i onda opet panika :sweat:
Na kraju si mislim ma dobro je... zajebi umjetnički dojam. Prolaz se piše, prekinut je negativni niz.
Sutra i službeno bijeli dim, Neno povedi nas i daj nam samo pobjede :cheer:
Dajte nam Bjelicu, da ispere ovu gorčinu, ljutnju i tugu.
Neka bude naš Ferguson :fire:
A vi koji ste nazivali igrače herojima, a sada su vam p...., sjetite se toga sljedeći put kada ćemo nekoga rasturiti, pobjediti u LP... Kaj onda? Kritika apsolutno, vređaona nikako!
Toliko od mene, odjava...
I ja sam ljut, bijesan, očekujem da se igrače žešće udari po džepu, ali pisati stvari koje su pojedinci pisali je degutantno, u najmanju ruku.
Mislim da je sada najvažnije dofurati dobrog trenera da ih zdrma i posloži.
Jer pomaka u igri u odnosu na prošlu nema i mogli bi još neke rekorde u LP srušiti, nažalost...
Sutra malo posjesti senatore i šetače na klupu i dati priliku momcima koji će preorati novi travnjak Kušek Apaša. Onda opet tako za Banjole i Lokomotivu. Pa neka razmišljaju hoće li istrčati koji od njih protiv Monaca...
Osim 3 boda i konačno uvjerljive pobjede, želim povratak na 4-2-3-1
Neva
RPG - Max - Mmae - Ogi
Pavić (Sučić) - Miško
Cordoba - Stojke (Baturina) - Pjaca
Kule