ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪Kwedi
    svaka mu čast
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    ↪Mali dioničar
    Jedan od najslabijih Celtic tada kad je Tony Mowbray bio trener.
    Europska sezona za zaborav
  • Europa Liga - 03..kolo - Dinamo Zagreb - Wolfsberger -05.11.2020. -21.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ako izgubimo sad Zoki ima perfektan izgovor da je Corona poremetili planove.

    Taj ima više sreće nego pameti
  • Stadion Maksimir
    Hvala vam na odgovorima sad mi je jasnije
  • Stadion Maksimir
    Ovako pitanje zakaj je predano vlasništvo nad Maksimirom iz ruke Dinama u ruke grada Zagreba?
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    ↪nkdz
    pa da, OK.

    Ali volim pogledati Škotsku Ligu više od Premier Lige to je meni još onaj dobri stari nogomet
  • 1.HNL - 10.kolo - Lokomotiva - Dinamo Zagreb - 1.11.2020. - 17.05h, Stadion Kranjčevićeva, Zagreb
    ↪De Oliveira
    ma tko smo mi da kritiziramo veličanstveni taktiku Daltona
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Ovo je bila tekma za anale

  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Ma ne

    Evo Celtic obožavam a simpa si Hibs, Dundee United, Dons i St. Mirren a ostale nemrem smislit :joke:
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    ↪nkdz
    Hibs su super simpatična ekipa :cool:
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    ↪Krizy
    Rangersi apsolutno strašni ove godine, neznam kak ih bumo zaustavili (Celtic broja dva iza Dinama za mene) Dobro je to Gerrard posložio a Celtic slabo krenuo uz ozlijeđene igrače i Coronu
  • Shop & Web Shop
    ↪nkdz
    da šteta da nema malo više izbora a službeni Web Shop neću podržavati
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    ↪Majki-Papi2111
    Financijska Konstrukcija im bila i ovako na staklenim nogama.

    Godinama se dovuklu igrače koje se masno plaćali a jednom il dva puta se kvalificirala samo za Europu.
    Živili su kao da igraju Ligu Prvaka svake godine pa je sad došla Corona koja ih je Financijski dotukla.

    Prošle godine bili loši ove se nisu mogli pojačati.

    Vrhuška Kluba im je teška rupetina, za njihovog Sportskog Direktora je mlađi Dalton Space Shuttle.

    Mislim da im ne gine 2 Bundesliga na godinu
  • Shop & Web Shop
    ↪nkdz
    Hvala ti na ovome stari.
    Naručio Sinovima trenerku i uštedio pošteno
  • Odkud vam nadimak?
    ZG zato kaj sam rođen u Zagrebu a dodatak Bhoy pošto intenzivno pratim Celtic pored Dinama a njima nadimak Bhoys
Home » ZGBhoy
More Comments

ZGBhoy

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo