ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Bivši Igrači & Treneri
    Olmo se uvijek sjeti Dinamo tu ga stvarno cijenim
  • UEFA Europa liga 2020/2021
    Slavia Prague's Ondrej Kudela was beaten up at Ibrox after last nights Europa League game against Rangers, Czech media say.

    The Czech club has reported the incident to the police. After the end of the game, the team was not allowed to enter the dressing room. Ondřej Kúdela was assaulted by player Kamara and hit with fists in the head when Rangers manager Steven Gerrard witnessed the incident. Even the UEFA representatives who were also present on the site of the incident were shocked by this behaviour.
    https://www.glasgowtimes.co.uk/news/19172142.slavia-prague-release-explosive-statement-denying-racist-abuse-claiming-glen-kamara-punched-kudela/
  • Dinamo Zagreb 2020/2021. - O svemu pomalo
    ↪Kwedi
    baš sam se tebe sjetio i eto te, hvala :joke:
  • UEFA Europa liga 2020/2021
    ↪Dragon1Warrior123
    navodno je vrijeđal Glen Kamaru iz Rangers a rasistički pa bu se on odužil nakon tekme
  • UEL - 1/8 finala - Dinamo Zagreb vs Tottenham - 18.3.2021. - 18:55h - stadion Maksimir
    Vidim da je gore netko spomenuo da se zadnji put tak osjećal kad smo izbacili Ajax, da i meni je tako ali još jače.
    Odradil smjenu svi hvale Dinamo Rusi, Turci,Mađari, Afganci ma sveg I svačeg ima u Firmi.

    Lijepo je bit dijete Zagreba i navijač Dinama.

    P. S malo sam zavidan kaj ste se ubili Alkoholom ja bum nadoknadil za Uskrs
  • Dominik Livaković #40
    Usudili se reći da je to najbolji Golman kojeg je Dinamo imao od Osamostaljenja ako ne i ikada.
    Znam da sam jučer gledal kako je ulazio na poluvremenu u Svlačionicu i mislil sam si "Jbg Stari ovo ti je valjda zadnja Europska Tekma u dresu Dinama"

    Sretan sam da nije tak i nadam se da bu barem još 5 odigral
  • UEL - 1/8 finala - Dinamo Zagreb vs Tottenham - 18.3.2021. - 18:55h - stadion Maksimir
    Odoh crvenih očiju u noćnu smjenu

    Sve vas Volim


    Dinamoooooii
  • UEL - 1/8 finala - Dinamo Zagreb vs Tottenham - 18.3.2021. - 18:55h - stadion Maksimir
    Jel Mislav sa ova dva Gola, strijelac sa najviše gola u Europi za Dinamo?

    Pitam čist da ne povraćam od uzbuđenja
  • UEL - 1/8 finala - Dinamo Zagreb vs Tottenham - 18.3.2021. - 18:55h - stadion Maksimir
    Još da prođemo
  • UEL - 1/8 finala - Dinamo Zagreb vs Tottenham - 18.3.2021. - 18:55h - stadion Maksimir
    A ne zna ni odmah pucat
  • Referendumsko pitanje - koji bi naziv u konačnici trebao nositi naš klub?
    Ja razumijem one kojima smeta G zbog Daltona itd ali mene osobno to ne smeta dapače meni je to spoj naše duge povijesti od 1911.

    Ali ak bi se pitalo referendumom a odluka bi bila Nkdz ja bi to prihvatio no frks
  • Shop & Web Shop
    ↪Dudu
    Jooooj kaj nisam prije videl XXL stavil u Košaru i idem na kupit i nema na zalihi
  • Optužnica - Zdravko Mamić
    ↪markoli
    neznam kaj da velim više na to sve.

    Žalosno je kaj ljudi to uzme za ozbiljno.

    Jučer sa dosta ljudi raspravljalo, sa vlastitim bratom se posvađal jel jednostavno nemrem trpit frakciju "On je krao, ali je i dao" i Frakciju "A zakaj se ne procesuiraju Političari itd, zašto baš Mamić" Jugosloveni ruše Dinamo
  • Regionalna liga
    Neznam kaj se uopće o toj gluposti raspravlja

    Ne!!!!!!!!!
  • Dinamo Zagreb 2020/2021. - O svemu pomalo
    ↪BlauDivision
    taj je jednom ovdje popljuvao Klub ovdje u Njemačkoj u jednoj kolumni da je to bilo užas.

    Hvala bogu ga više ne uzimaju kao referencu


    Edit : pošto za koju minutu krećem u noćnu, jel se može ta emisija pogledati negdje sutra ujutro, Dal to ide preko HRTi?
Home » ZGBhoy
More Comments

ZGBhoy

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo