Dominik Livaković #40 Usudili se reći da je to najbolji Golman kojeg je Dinamo imao od Osamostaljenja ako ne i ikada.
Znam da sam jučer gledal kako je ulazio na poluvremenu u Svlačionicu i mislil sam si "Jbg Stari ovo ti je valjda zadnja Europska Tekma u dresu Dinama"
Sretan sam da nije tak i nadam se da bu barem još 5 odigral