ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    0p8vxacw77kf9nuy.jpg

    Da bi riječ rekel :rofl:
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Jbt ovi su Englezi za K ak ih oritisneš a mi se usrali
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪db-izbjeglica
    ja bi Htjeo znati tko njega gura.

    Al sada realno ljudi, Dal ima Hrvatska nekog ozbiljnog napadača osim Krame i Brune mada mi ide Kramina sebičnoat na živce?!
  • Shop & Web Shop
    ↪IstinaZaDinamo
    čudno, nazovi ih
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    ↪namodi grebza
    Da, nažalost ta vrsta igrača iz umire lagano
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    lse6onfeorwxxkhy.jpg

    Nakon 14 Godina na kraju sezone Kapetan Celtica na pušta Klub iz Glasgow a.

    Legenda i ikona Kluba, jedan od mojih najdražih igrača ikada.

    Popto ne zna kakvi bi mu bio status u ekipi koja će znatno promjenit izgled na ljeto ide u Aberdeen, tamo je potpisao 2 godišnji ugovor kao igrač i drugi trainer ekipe.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Mrzim ovaj naš "Lako će mo" mentalitet
  • Kutak za glazbeni trenutak / glazbeni intermezzo
    ↪Bosna86
    došao iz Njemačke na godišnji i otišao prvo po taj CD, za ondašnja vremena top
  • A ili B | Forum Igra
    ↪Navijač Dinama


    Petko
    Orša
    Brekalo
    Barišić
    Vida
    Lovren
    Vrsaljko
    Pogrančić
    Vlašić
    Broz
    Ivušić
    Grbić
    Križmanić


    Kek

    Dalić

    Celtic ili Rangers
    Boca ili River Plate
  • Shop & Web Shop
    Ja naručio prošli Četvrtak

    Nedjelju dobio potvrdni Mail

    Danas sam dobio Mail s brojem za praćenje
    ↪IstinaZaDinamo
  • Zdravko & Zoran Mamić
    Ova država je u još težim problemima ako je i samo pola istine a ja mislim da je sve istina
  • Nogometni dresovi
    Rezervni dres Celtica za nadolazeću Sezonu

    nd0og7lmp9y0ensw.jpg
  • Nogometni Stadioni
    Novi Stadion Karlsruher SC ( bivši Klub Bogdana, Bilića i Drpića) koji se gradi na mjestu staroga sve više napreduje.

    Trenutno se ruši još stara Glavna tribina a na kraju privremena tribina Sjever.
    Tribina Zapad i Jug već stoje.

    To je ovdje bila priča kao Maksimir koja je išla više od 30 godina, na kraju su se dogovorili da Grad to plaća komplet a Klub vraća najmom kroz par Godina.
    Klub se nakon dvogodišnje epizode u 3 Ligu trenutno natječe u 2.Bundesligi a dugoročno je cilj 1.Bundesliga.

    Zadnje dvije slike kako bude izgledao i kak je prije početka radova izgledao.

    Cijena sveukupno se priča s rušenjem starog i gradnjom novog oko 130Mio Euro


    nxlletoc5u8lhm30.jpg

    28q0563qo8ppebx6.jpg

    jqm7xvrz9e2v7ipu.jpg

    mjnqklct6wqb3grp.jpg

    fhu06fu019qpiri6.jpg

    zxh4vdjwddnm1ytr.jpg

    hyvvymwpf13p724w.jpg
  • Dinamo Zagreb 2020/2021. - O svemu pomalo
    Lijepo je to vidjet kad klinci se drže lokalnog Kluba a ne raznoraznih "Velikana"
  • Stadion Maksimir
    Ovo je glupost epskih razmjera.
    Banderas otišao a nadam se da će i ove spodobe također
Home » ZGBhoy
More Comments

ZGBhoy

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo