ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL 2025./2026.
    Dovoljno govori činjenica da kompa koji ni ne prati nogomet za ovu utakmicu kaže da je utakmica kao ženski nogomet
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    ↪Pacho

    Zamisli ga imati u FPL
  • HNL - 8. kolo - Dinamo Zagreb vs. Slaven Belupo - 28.09.2025. - 18:15, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪NORTE

    Da jer je bio debelo najbolji njihov pojedinac i dobivao je hrpu lopti prema naprijed. U Dinamu to nikad neće imati jer nije niti mlad niti reprezentativni kalibar u skorijoj budućnosti. Da nije srušio Hajduk u ključnim trenucima da bi uzeli titulu predprošle sezone, ne bi bio ni približno toliko omiljen i tražen u Dinamovim navijačkim krugovima.
  • Stadion Maksimir
    1.nije baš tako lako postaviti reklame na zapad jer se nalaze klupe za igrače, prostor za trenere itd., 2. ako se već vide klupe, onda su reklame postavljene gore između 2 razine tribina što je neizvodivo, 3.komentatorske kabine i kamere moraju biti na istom mjestu što bi učinilo istočnu tribinu još nezgrapnijom
  • Stadion Maksimir
    Mislim da je valjda 1000 puta rečeno zašto ne idu kamere na istok
  • Ulaznice - aktualno
    Kupujte karte pa će ić bolje, vrlo jednostavno
  • UEFA Europska Liga 2025./2026.
    U redu je PAO, ne morate više
  • ZDP - Q&A emisija #4 - Fener i Slaven Belupo
    Kada bi bio idealan trenutak davati u HNL-u šansu igračima poput Mikića, Jakirovića itd.?
  • Dejan Ljubičić #77
    ↪bobanzg

    Ti valjda gledaš utakmicu samo kada komentator podigne glas u prijenosu
  • Arbër Hoxha #11
    Kao Drogba, clutch igrač
  • Mounsef Bakrar #71
    Očekuj brojne posjetitelje u islamskom centru u petak
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    20250923-182418.jpg

    Zbog tebe osvajamo tuđe gradove...
  • Zona Dinamo Predictor || Dinamo - Fenerbahce (1.kolo UEFA Europa liga 25/26)
    Dinamo- Fenerbahce 1:0, Mckenna
  • EL - 1. Kolo - Dinamo Zagreb vs. Fenerbahçe S.K. - 24.09.2025. - 21h - Stadion Maksimir
    ↪emilperska

    Sva sreća pa ljudi koji vode Dinamo i manje više bilo koji ozbiljan klub ne razmišljaju tako
  • 1.HNL 2025./2026.
    ↪Efes Pilsen

    Omerović do 16.godine nije uopće trenirao nogomet tako da ovo što je do sad postigao je za svaku pohvalu
Home » Dzoni
More Comments

Dzoni

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo