Majer iz najboljih dana je bolji od svih konkurenata u sredini osim možda Stojketa (moje mišljenje), ali pitanje je.zašto je on propao u W i da li se uopće može/hoće vratiti na nekadašnju razinu. I "Zalizani" je mislim od njega dignuo ruke. Kao što je rekao kolega nije on za krilo.
Danas mi je prvi put izgledao ko igrač koji je prije 5-6 godina bio najbolji afrički nogometaš. Čak je izgleda skinuo koju kilu :smile: . Bit će zvijer na svjetskom.