• Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    E na kaj je Real spao ... ako ovaj hašišar može igrat u Realu onda fakat mogu motat kablove i sve ugasit :sad:
  • Transferi - rasprave
    Ja sam ga dosta pratio i mali je zvijer. Radi on još tu i tamo neku naivnu grešku (nešto tipa kada je Gvardiol tek ušao kod nas u prvih 11), ali kad ga gledaš generalno kako igra uzevši u obzir da su ga drito sa posudbe u Uljaniku bacili u prvu momčad mali je potencijal za budućeg reprezentativca (moje mišljenje). Ako se bude išlo u prodaju naših stopera ja bi išao po njega pa kolko god košta.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Nemoj odma depresivu ovo je zahebancija a ne tekma...sad kad napravi 10 izmjena bit će show.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ma to je samo jači trening kad dođe vrijeme gazimo sve ko plitak potok.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Gledaš ga i nevjeruješ da igra .Tak je dobar. :lol:
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Kaj je najgore Matanović je još veći "panj". Musa bi mogo čak i na silu zabit koji gol, al' DDB je za oba doktor.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Nitko me neće uvjeriti da DDB nije bolji od svih napadača u ovoj repki. Musa i Matanović samo snaga, a ostali 0 bodova. Najgore kaj su isti tip napadača.
  • Transferi - rasprave
    Sad kad Zvone da gas i dopelja svu trojicu :lol:
  • Transferi - rasprave
    Ako smo na njemu u 6 mj. spušili 1.5 m što je za nas ogroman novac onda nemre biti nego promašaj. Kao što sam već prije rekao i tu se slažemo nemreš ubost svaki put, ali mi je ovdje nejasno kako slavimo zaradu od 1.5m a u biti amo tolko u minusu na njegovom transferu. Postali smo ko tovari pa slavimo poraze ko' pobjede (minuse ko pluseve) :smile:
  • Transferi - rasprave
    Nismo dobili nego smo spusili 1.5 miljki. Lik je po meni najgori Bobanov potez kako u financijskom tako i u igračkom smislu. Bacili smo 1.5m u vjetar samo tako, al' ajde nemožeš pogodit svaki put.
  • Transferi - rasprave
    Dopustite da se ne slažemo .... tip je teža panjina i nadam se da ćemo za tu poziciju naći bolju opciju.
  • Transferi - rasprave
    Samo šta je išao u najgoru ekipu lige.. To je od početka bio samo turistički izlet u Englesku nikakva ambicija niti pametan potez.
  • Transferi - rasprave
    Ne treba sve, 3 su dosta :wink:
  • Transferi - rasprave
    Nek' zaviri, ali neka ne uzme krivog igrača :wink:
  • Fran Topić #30
    Meni je dečko drag ,ali stvarno nije za Dinamo (barem ne trenutno)