ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Pitanja za klub - korisnička služba powered by zonadinamo
    Nisam bas siguran da godisnjaci mogu biti bas tako mirni. Rijetko tko od godisnjaka ce propustiti priliku da ili ode na tekmu ili da da nekome svoju godisnju da mu pomogne nabaviti ulaznicu.
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    ↪gledatelj

    Tako je...ima.nesto i u derbiju :)
  • Pitanja za klub - korisnička služba powered by zonadinamo
    Samo online za Bayern?
    Opa... To treba sto prije iskomunicirati s ljudima. I objaviti tocan broj ulaznica koje su na raspolaganju.
  • Ulaznice - aktualno
    Ljudi...svima je jasno da je jedan dan slobodne prodaje premalo za nas prosjek neclanova na tekmama. Na to je par nas odmah upozorilo nakon objave o hodogramu prodaje za derbi.
    Pa nije uklesano u kamenu da se ta odluka ne moze korigirati i zbog spore prodaje za povlastene , dan ranije staviti na karatanu. Svi mi kuzimo da je to radi pumpanja clanstva ali ima do kraja godine jos vremena za slicne akcije.
    Vjerojatno bi se radi toga i ulaznice za Bayern pustile najkasnije 11.9.
  • Ulaznice - aktualno
    ↪Liks90

    Cijepljenih :)
  • Ulaznice - aktualno
    ↪Liks90

    Sorry...ispravio sam se gore :)
    Cak 65-70 :)
  • Ulaznice - aktualno
    ↪Liks90

    Prije 30ak :)
    Ispravak...isao sam brojati. Imas pravo
  • Grad Zagreb
    A jel se moze iskopati koje su to udruge i koliko su dobile
  • Pitanja za klub - korisnička služba powered by zonadinamo
    ↪NORTE

    Zadnju...za Rijeku.
  • Ulaznice - aktualno
    Kad malo razmislimo, posto je 13.9.prodaja za ajduk, za Bayern bi najkasnije trebalo biti 11.9. (godisnjaci) i 12. (Clanovi).
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Unatoc zabrani...na stadionu barem soma ljudi u kockicama :)
    Naravno, ne racunajuci "obitelj" na zapadu
  • Ulaznice - aktualno
    A onda jebiga, po vama nece biti nasih ni malo oko kaveza. Pisi kuci propalo.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Odlicno prema naprijed...samo manje kompliciranja, vise po golu
  • Ulaznice - aktualno
    ↪Bosskovitz

    Gdje je meni odgovoreno:

    "..ako ce biti mogucnosti i potreba da ih se dobije vise, sigurno ce se probati.."

    Ako je tako a ja nisam vidio, onda moje isprike.
  • Ulaznice - aktualno
    Stotine ljudi lupa i lupat ce ziher i dalje.
    Ako se ne moze lijepo odgovoriti, ne odgovarajte.
    Ako njihove godisnje ulaznice ne vrijede za europske tekme, onda je citava razlika kapaciteta izmedju "kaveza" za prvenstvo i europu , legitimna meta za zicati dodatna mjesta.
    Ako su pocetno vec dali 500 mjesta u znak dobre volje, zasto se nebi moglo traziti dodatno.
    Ako se trazilo a dobilo odjeb, onda se to i objavi.
Home » Neron53
More Comments

Neron53

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo