• Ivan Filipović #44
    Ispravljeno :wink:
  • Ivan Filipović #44
    Dinamo s Nevistićem protiv Varaždina i Gorice = 1 bod
    Dinamo s Filipovićem protiv Varaždina i Gorice = 6 bodova

    Primljeni golovi u te dvije utakmice :
    Nevistić 4
    Filipović 1

    Eto šta ti je golman, kažu nema posla, pa kad ne unosi nesigurnost obrani odmah ima i manje posla. Onaj centaršut vrhunski pokupio prije Soldinog gola, da tamo nije izašao bilo bi tu svega.

    Bravo Fila!
  • Juan Córdoba #19
    U Kolumbiji je on još od osmog mjeseca
  • HNL - 15. kolo - Gorica vs. Dinamo Zagreb - 01.12.2025. - 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
    Svi znamo koliko nam je teško uvijek igrati u Gorici, sjetite se samo lanjske sezone kad smo prosuli prebitne bodove tamo pri kraju sezone ili onaj X golom Mbukua koji je ono pogodio tad i nikad više. Ono što me veseli danas za razliku od ta dva dvoboja je da neće sve šta upute prema golu i ući, u onom porazu Neva po defaultu prima gol iz prvog udarca, a u remiju 2:2 Zagiju drugi grol prolazi kroz uši. Filipović je pokazao u Lillu da može obraniti i ono “što ne treba” tako da sam siguran da će on danas obraniti kad nam bude trebalo. Obrana je puno bolja i sigurnija nego lani, napad mi je više-manje isti, jedino što brine je pad u sredini terena. Toga me danas najviše strah jer nama je sredina gdje imamo najviše igrača u kadru najmanje doprinosi. Ako Zajc nebude imao svoj dan mi smo u velikom problemu, Mišić je u velikom padu, a Bennacer jednostavno nije na 100% i nije za očekivati da će on napraviti “nešto” što će nam donijeti bodove. Treba nam čvrsta obrana i dobra realizacija i pobjedit ćemo, sredina mora pokazati puno više krvi nego u Lillu, jednostavno danas ih moramo vidjet da žele do prvo mjesto više od ičega, da ginu za svaku loptu, jedan za drugog. Pa onda i da ne uzmemo tri boda neće im nitko prigovorit.

    Ajmo Dinamo, hrabro Dinamo!
  • HNL - 15. kolo - Gorica vs. Dinamo Zagreb - 01.12.2025. - 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
    Sve je do pristupa, ako budu išli 200% na svaku loptu dat ćemo im pet komada. Utakmica će biti odličan pokazatelj koliko našima znači prvo mjesto
  • 1.HNL 2025./2026.
    Kod Rijeke se barem vidi neki pomak u igri za razliku od nas, prošlo je dovoljno vremena da se vidi što trener može i pokazuje to, a kod nas… :zip:
  • Ulaznice - aktualno
    Kaj sutra u 19:00 ne igraju?Mikina lijeva kopačka

    Umorile se naše princeze u Lillu, treba im odmora
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Od svih europskih utakmica, Dinamo je upisao drugi najveći poraz. Well done
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    Cannavaro > Kovačević
  • Novi trener Dinama v2 2025/2026
    Trener ostaje to je 1/1. Nije insajderska ali nema šanse da ga maknu. Ako nisu nakon Pule neće ni sad
  • UEFA Europska Liga 2025./2026.
    IMG-5501.png

    Ovaj Maccabi je isto smiješna ekipa, bitno da je pola foruma pričalo da možemo osvojiti Europa ligu… Jedini pravi bodovi su nam protiv Fenera, bod u Malmu na guzove ne treba pretjerano računat
  • Dion Drena Beljo #9
    Ma noga u guzicu odmah, tip se na poluvremenu tamo krevelji s Stojkovićem, pa ide pucat na prazan gol i slavi golove, pa neke rabone, i onda ide dat nekom dugu promaši i hvata se kao za glavu… uglavnom tip se sprdo ko da je na livadi, eto koliko mu znači Dinamo.
  • UEL - 5. kolo - Lille vs. Dinamo Zagreb - 27.11.2025. - 18.45h - Stade Pierre Mauroy (Decathlon A.)
    Nas toliko ima na domaćoj tribini tako da Boysi slobodno možete “Zapad u napad” :strong:
    Hrpa plavih dresova na zapadu
  • 1.HNL 2025./2026.
    HNL nikad nije bio gledaniji, nakon prvih 70 utakmica ove sezone prosjek gledatelja je 6.129. Prošle sezone je bio 5.558, a pretprošle 5.509…