ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL - 22.kolo - Lokomotiva - Dinamo Zagreb - 10.02.2024. - 17.10h, Stadion Kranjčevićeva, Zagreb
    ↪Laugreano
    imaš na rd live stranici isto od max sporta, meni opće ne šteka
  • Izbori za Skupštinu GNK Dinamo - 2. ožujak 2024.
    Mojmira glupača, svaka čast ostati onako smiren
  • Ulaznice - aktualno
    Da, onaj ulaz sjever 3 opće se nije išlo s bar kodom nego kroz ogradu, ti svi ljudi nisu ušli u brojač
  • Ulaznice - aktualno
    ↪Hnlovac
    cimaj ljude za printer ako možeš, radit ćeš bezveze red tamo, a možda imaš mogućnost da ti netko doma isprinta
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    ↪jedan u nizu
    javlja kad su prepisali s Zone
  • Izbori za Skupštinu GNK Dinamo - 2. ožujak 2024.
    ↪superhik
    čitaju zonu i oni očito
  • Izbori za Skupštinu GNK Dinamo - 2. ožujak 2024.
    ↪sport
    a šećer je?
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Gorica - 04.02.2024. - 17.15h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪marcio amoroso
    pa nek Petko igra desetku onda, kad se on spušta po loptu, i ako već između stopera podvali na krilo, mi onda nemamo nikog napadača komu oni mogu dodati povratnu, nego ih doslovno ostavljamo nek se sami snalaze.. koda smo bez napadača

    Jer ovako mi previše pročitano igramo
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Evo i meni danas stiglo! Nego, jel se zna koji broj članovima imamo? Zašto taj podatak nigdje nije moguće vidjeti?
  • Transferi - rasprave
    Pročitao na twitteru da je cijena za Ljubu 2.5mil eura

    https://twitter.com/TransferNews_gr/status/1752287161897111813?s=19
  • Transferi - rasprave
    Kakvih 4-5mil eura? Dobit ćemo max 1.5mil eura + bonusi, di su naši sposobni prodati igrača koji ne igra za toliko..
  • Ulaznice - aktualno
    Sutra, u utorak (30.01.) kreće online prodaja za Goricu, nedjelja, 17.15h!
  • 1.HNL 2023./2024.
    Ekipa, nedjelja Maksimir!!!!
  • Ulaznice - aktualno
    ↪criticus
    vjerojatno je išao 11 redova puta 31 mjesto, nije skužio da je 10 redova
  • EURO 2024
    Cura i ja imali sreće pa dobili Španjolsku i Albaniju! Do 30.1. Treba platiti karte, ako netko ne plati onda se ide u drugi krug, pa možda uspijete onda dobiti..
Home » din
More Comments

din

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo