jebaji ga, još prije mjesec dana sam govorio da nam treba još jedan golman, čak sam i na UPU postavio pitanje ljubi jel misli da je neva dovoljan u slučaju ozljede i s obzirom da igramo LP, on veli da je dovoljan i da nema potrebe za još jednim golmanom :groan:
moramo povuć čavlinu čim prije možemo. Ako ne odmah sad, onda na zimu. Tamo ionako bezveze trune
nije još kasno za miereza, poznavajući njega, ta slabija arapska liga neće utjecati na njegov nogomet. Treba ga probat dovesti opet, ako ne sad na zimu onda na ljeto
Nikad nisam bio uvjereniji u pobjedu dinama protiv salzburga kao sada. To uvijek tako biva, dinamo kiksa ili igra loše, niko ne očekuje ništa od njega i onda naguzi u europi suparnika. Stavljam kuću na dinamo u srijedu, odlična je kvota