ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Trener - Sergej Jakirović
    Jel realno očekivati večeras još vijest da Jakir nije trener više? Ili ćemo morat vidjeti ujutro tek. Vjv je sad već kasno da izađe. Znam da je za Leku izašlo oko 22h navečer ako se ne varam
  • 1.HNL - 22.kolo - Lokomotiva - Dinamo Zagreb - 10.02.2024. - 17.10h, Stadion Kranjčevićeva, Zagreb
    Vidi se da i Petku nije svejedno, glavu gore Petko


  • 1.HNL - 22.kolo - Lokomotiva - Dinamo Zagreb - 10.02.2024. - 17.10h, Stadion Kranjčevićeva, Zagreb
    ↪i more je plavo


    ono je brijem izjava za maxsport a ne presice, moja greska
  • 1.HNL - 22.kolo - Lokomotiva - Dinamo Zagreb - 10.02.2024. - 17.10h, Stadion Kranjčevićeva, Zagreb
    Dugo nema izvjestaja sa press konf. — i more je plavo

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/jakirovic-objasnio-zasto-je-startao-bez-jednog-od-najboljih-igraca-cabraja-porucio-ocito-ne-lezimo-dinamu-15426556

    EDIT: pardon zaletio sam se, ovo nije sa presice nego za maxsport izjava
  • 1.HNL - 22.kolo - Lokomotiva - Dinamo Zagreb - 10.02.2024. - 17.10h, Stadion Kranjčevićeva, Zagreb
    Jako me zanima izjava jakira poslije tekme. Di se to može naći? — Droljo

    A ili čekat sažetke na youtubu ili u medijima pročitat kad natipkaju
  • 1.HNL - 22.kolo - Lokomotiva - Dinamo Zagreb - 10.02.2024. - 17.10h, Stadion Kranjčevićeva, Zagreb
    Samo da Špikić ne bude u prvoj, jer je eto zabil jedan gol. — GaijiZG

    nebu nebu, on je džoker s klupe. Čudi me da još nisu sastavi došli
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    IMG-20240206-122005.jpg

    Neko je prepravio grafite za brekala
  • Ulaznice - aktualno
    Ozbiljno, kakvo je vrijeme trenutno u zg? — plavac173

    oblačno i vjetar puše ali bomba temperatura
  • 1.HNL 2023./2024.
    O jbt, ja dvojku igrao to... super
  • Transferi - rasprave
    ↪Dubbbrava


    Ničota kaže ponedeljak lječnički pa onda početkom tjedna potpis

    https://germanijak.hr/nogomet/vijesti/rog-u-ponedjeljak-na-lijecnickom-u-treningu-za-mjesec-dana-ukrajinci-nisu-odgovorili-na-ponudu-za-batagova/125386
  • Ulaznice - aktualno
    Ima li negdje službena objava da je istok rasprodan? — M77

    https://www.index.hr/sport/clanak/u-manje-od-3-sata-rasprodan-istok-za-utakmicu-lokomotive-i-dinama/2536894.aspx
  • Transferi - rasprave
    I mene živcira da.
    Ja bi najradije htio da krenemo uigravat Živković-Perković par, ali znam da nije najbolja situacija na tablici tako da KTC mora bit s jednim od njih dvojice. Ali svakako nebi uzimao još jednog stopera. Pogotovo sad kad Imamo RPG-a pa ti i Ristovski može uskočiti ako baš gori pod nogama sa ozljedama ili kartonima npr
  • Transferi - rasprave
    Totalna ofenziva na Maksimiru: Dinamo krenuo po još jednog braniča i nudi 2 milijuna eura

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/transferi/totalna-ofenziva-na-maksimiru-dinamo-krenuo-po-jos-jednog-branica-i-nudi-2-milijuna-eura-15424447
  • Transferi - rasprave
    Daj onda nek prodaju šutala, maxa i perića, jer ovo nema smisla jbt. Ja bi gurao Žile-Perković stoperski par dokle ide (a vjerujem da bi išlo dobro), ako baš zagusti, onda stavit KTC-a sa nekim od njih. Ali ako planiraju uzet ukrajinca, onda se rješavajte ostalih stopera koje nećete koristit
  • UECL - 1/16 - R.Betis vs Dinamo Zagreb - 15.02.2024. - 21:00h - Benito Villamarín - Sevilla
    Sta i nije i 500k po pobjedi — Paggini

    To je u grupnoj fazi, pobjeda 500k, remi 166k eura. Nakon grupne faze se ne plaćaju pobjede nego prolasci samo
Home » wolfgang14
More Comments

wolfgang14

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo