Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo Znali smo gubiti, znali smo biti losi, ali nikada u zadnjih 20 godina Dinamo konstantno i uporno nije izgledao ovako lose.
Ovo je zaista sramota vec mjesecima na sta lici nasa igra.
Ovo nije jedna lose odigrana utakmica, ovo je sustavno mjesecima igra bez akcija, volje, icega smislenog.
Od prvog dana pisem da Kovacevic nije kapacitet Dinama jer je do sad vodio slaven i varazdin, to nije kapacitet mocnog europskog Dinama.
Vrijeme je za promjenu trenera, dalje je ovo samo gubljenje i vremena i bodova i igre.