Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO ako niste primjetili i dalje je početak sezone. pa ne možemo reći 5 kola igrali smo super i to je to. jebote nismo istra ili varaždin. od Dinama se uvijek očekuje da igra dobro, pogotovo protiv momčadi koje su 10 klasa ispod nas. a meni je iskreno neugodno od koga smo sve izgubili u zadnjih mjesec i pol dana. i to nismo izgubili slučajno ili nije nas išlo, nego smo doslovno bili užasni i dno dna.