ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL - 13. kolo - Gorica - Dinamo Zagreb, 09.11.2024. - 15.00h, Gradski Stadion, Velika Gorica
    Danas nas je epske blamaže spasila toliko osparavana klupa. Eto, igrali smo sa senatorima i ljubimcima navijača u prvoj postavi. Zamjene su uvedene (ponovno) prekasno. Baš mi je drago da je zabio Mbuku i na taj način začepio usta onima koji ne vide dalje od svog nosa. Ako netko misli da nam sezonu mogu iznijeti Ademi i ostatak ekipe koji su kod toliko osporavanog Jakirovića grijali klupu, onda neka nam je sa srećom.
  • 1.HNL - 13. kolo - Gorica - Dinamo Zagreb, 09.11.2024. - 15.00h, Gradski Stadion, Velika Gorica
    Dario Špikić hejteri na aparatima — Dani Olmić
    Svakakvih velebnih komentara se ovjde nakupilo...

    Ako ćemo se tako igrati onda ću ja ovo reći : Mbukovi hejteri na aparatima :razz:
  • TRENER - Nenad Bjelica
    nikad slabijeg Salzburga, smiješnog Slovana i nekih drugih recentnih suparnika — SjevernaStrana

    Vidim opet se umanjuje uspjeh Dinama i to nakon ovakve grandiozne večeri... Mogao si barem pričekati do jutra. Mi navijači smo sami sebi najveći neprijatelji.
  • TRENER - Nenad Bjelica
    ↪Krizy
    I onda neki pojedinci ovdje konstantno govore da pobjede u Ligi prvaka nisu mjerodavne jer su protivnici preloši ili je teren natopljen...

    Ja vas još jednom pitam. A kakvi su nam bili protivnici u Konferencijskoj ligi? Hoćemo li umanjivati sramotne blamaže pod bivšim trenerskim magom zato što su nam protivnici bili prejaki? Opće je poznata činjenica da Balkani spada pod vrh europskog nogometa.
  • Takuya Ogiwara #3
    Volim Ogija, simpatičan je kao osoba, znao je prižati solidne partije u HNL-u, ali ovo danas je bilo kriminalno. Očajno postavljanje u obrani, dobio sam napadaj panike svaki put kada bi Slovan probio njegovu stranu.

    Našem sportskom sektoru i dalje ostaje za riješiti gorući problem lijevog beka. Imao sam razumijevanja na ljeto, ali više nema isprika! Očekujem kapitalca. Neću nikakve zaloge za budućnost, mlade nade i slične izmišljotine. Želim da se riječi provedu u djela!
  • Raúl Torrente #4
    Hvala Mariću koji ga je doveo i Bjelici koji ga je otkrio. Da je ostao bivši trener sumnjam da bismo na ovoj temi pisali hvalospjeve.
  • UCL - 4.kolo - Slovan Bratislava vs. Dinamo Zagreb - 05.11.2024. - 18.45h - Tehelné pole, Bratislava
    Evo ulazi moj najdraži dvojac :blush:

    Ajmo po petardu!
  • UCL - 4.kolo - Slovan Bratislava vs. Dinamo Zagreb - 05.11.2024. - 18.45h - Tehelné pole, Bratislava
    ↪emilperska
    Ja sam uvjeren da bi već na poluvremenu vodili u hendikepu da smo startali s RPG-om.

    Samo jedna zamjena je potrebna i tri boda su nam osigurana.
  • UCL - 4.kolo - Slovan Bratislava vs. Dinamo Zagreb - 05.11.2024. - 18.45h - Tehelné pole, Bratislava
    A gle kokodakala ovdje što su se uznemirila, jedva ste dočekali da se razmatra penal na igraču koji vam nije drag...

    Evo Sučića!!!!! Kolko ono vridi??
  • UCL - 4.kolo - Slovan Bratislava vs. Dinamo Zagreb - 05.11.2024. - 18.45h - Tehelné pole, Bratislava
    Branio sam ga, ali danas se baš osjeti nesigurnost pri svakom Ogiwarinom dodiru, a bome se i krivo postavlja u svakom njihovom napadu. Nadam se da sam u krivu, neka me opovrgne i nitko sretniji od mene.

    RPG i Bjelica moraju pod hitno zakopati ratnu sjekiru, ne smijemo tako olako izgubiti jednog od najboljih igrača.
  • UCL - 4.kolo - Slovan Bratislava vs. Dinamo Zagreb - 05.11.2024. - 18.45h - Tehelné pole, Bratislava
    Od vadi ga van do špika doktore u minitu hahahahahhaha — Kaj je

    Dvije riječi - Zona Dinamo :razz:
  • UCL - 4.kolo - Slovan Bratislava vs. Dinamo Zagreb - 05.11.2024. - 18.45h - Tehelné pole, Bratislava
    Špikić :pray: :pray: Iskupio se!!
  • UCL - 4.kolo - Slovan Bratislava vs. Dinamo Zagreb - 05.11.2024. - 18.45h - Tehelné pole, Bratislava
    Vrhunska obrana Ogiware :ok: — Captain America

    :lol: :lol:

    Ozbiljno ti je Ogiwara sada kriv :rofl:
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Ako bude branio u Bratislavi - Zagi će biti na razini i istovariti se u usta svim veleumovima koji pljuju naše igrače. Posebno ovi koji bi na račun RPG-a i sličnih tjerali legende jer ih pozivaju na red — Jos-Optimus

    A ako ne bude branio dobro? Hoće se onda ovi drugi posrati po prvima ili ćemo se pak svi međusobno srati jedni drugima u usta zato jer je nečiji mezimac dobio 5 minuta slave u nekoj utakmici.

    Baš se pretjeruje s polarizacijom u zadnje vrijeme te se na žalost svako malo stvara podjela među navijačima zbog banalnih razloga poput "moj igrač je bolji od tvojeg".

    Ps. ako nam je Zagorac, koji je dinamovom puku poznat isključivo kao osoba koja trofejom skriva međunožje, legenda kluba, onda se ozbiljno moramo zapitati što nije u redu.
  • Dario Špikić #77
    Protiv Bratislave ce startat Špika, a ne Cordoba. — emilperska

    A ti živiš s Bjelicom pa znaš unaprijed postavu ili samo trolaš?

    Reci nam onda svih 11 igrača koji će startati, glupo je da znam samo za jednog.
Home » cibona
More Comments

cibona

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2025 ZonaDinamo