ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Transferi - rasprave
    Budim se tuzan i razocaran, jer ne vjerujem sto nam ova govna rade od kluba. Prodati igraca klubu koji nas je blatio,vrijedao i optuzivao za stvar koju nismo ucinili je apsurdno i sramotan potez kluba koji ocito brzo zaboravlja neke stvari, Ljubicicu ne zamjeram sto ipak nije cekao jos barem neku ponudu iako sudeci po minutazi nebi me cudilo da mu je ovo bila jedina trenutno. Upropastili smo takvu igracinu zato sto su jebeni idioti veznog igraca prebacivali na totalno neprirodnu poziciju. Posljedice ovog transfera vidjet ce se tek na ljeto, Ademi stari i nije vise za prvu, Baturina vjerovatno odlazi, Misic igra toplo-hladno, Bulat takoder i jedini koji je trenutno bolji od svih njih je Sucic ali bojim se da ce i njega prodat za kikiriki. Ne znam stvarno sto napisati, zao mi je Ljube jer je pozitivan tip i cini se ovako dobrim momkom kojeg smo za bezveze potrosili a obecavao je.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    i Liverpool-Chelsea
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Gorica - 04.02.2024. - 17.15h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ja bi volio kad bi dali sansu Nevisticu, u obrani Perkovic-Theophile-Zivkovic-Rile, veza Sucic-Misic-Bulat, lijevo Hoxha desno Kaneko i u napadu Brodic ili Petkovic
  • Transferi - rasprave
    Ajde hvala bogu, stvarno bi bio sokiran da su uopce poceli pregovarat sa tim ciganima nakon svega. Kuzim Ljubu jer zeli igrat, ali uvijek moze otici u bilo koji drugi klub
  • Transferi - rasprave
    Ja ne vjerujem da cemo mi stvarno prodat Ljubu tim ciganima nakon svega sto se dogodilo, u slucaju da se to desi pre strasno...
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Gorica - 04.02.2024. - 17.15h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪obelix
    prije dvije godine smo naslov osigurali kolo prije kraja u Sibeniku, kad se samo sjetim te atmosfere...
  • Arbër Hoxha #11
    A sto se desava sa Drmicem i Emrelijem?? Izgleda da su obojica otpisani.
  • Transferi - rasprave
    najveca ironija bi sad bila da Brekalo izostane sa popisa za Euro sto ce se na kraju i vrlo vjerovatno desiti ako racunamo da ce Perisic bit spreman.
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    ↪Davide Tomicic
    i to je isto upitno, ne vjerujem da cemo dobiti dozvolu od uefe za iducu sezonu ako cemo igrati Ligu Prvaka
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪Georg Koch
    jedva cekam tekmu protiv Spanjolaca na ovom legendarnom stadionu, da jos jednom 40 tisuca hrvata pjeva najljepsu himnu na svijetu.
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    Ne vjerujem da ce se stadion izgraditi prije 2026.
  • Novi trener Dinama #3
    Nece Bjelica doc nemamo mi za kikiriki a kamoli za njega i njegov stozer a on pak nece ispod milijuna uopce razgovarat
  • Novi trener Dinama #3
    ma nebi Valdas nikad prihvatio ponudu Dinama radi ovih kmecavca dolje
  • 1.HNL 2023./2024.
    ↪Sibirski plavac
    tako je, mene samo zanima kad bi se to finale kupa i odigralo posto je zadnje kolo 25.5. a u to vrijeme ce vec i reprezentacija krenut na pripreme za Europsko.
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Gorica - 04.02.2024. - 17.15h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Imam nekakav osjecaj da ce ova tekma bit kao ona prije dvije godine kad je Orsa u zadnjoj minuti zabio gol za pobjedu.
Home » dinamozivivjecno
More Comments

dinamozivivjecno

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo