ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Shop & Web Shop
    ↪badjibadara
    bas gledam na webshopu ih jos uvijek nema, valjda je to kolekcija koja tek treba izaci

    edit: ima je na webshopu, cijena 65e
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    ↪Nolifer
    Jakir bi prvi kupio :lol:
  • Ulaznice - aktualno
    ↪bbb medimurje
    mislim da ce danas otici jos 200-500 karata i sutra sve ostalo
  • Ulaznice - aktualno
    https://ibb.co/27cvBVk

    Sramota da ovakvi ljudi jos uvijek postoje i da uzimaju kartu nekome tko je stvarno htio doci na tekmu
  • Ulaznice - aktualno
    ako se dobro sjecam zadnji put kad je sjever gore bio rasprodan je bilo protiv Salzburga ili Milana
  • Ulaznice - aktualno
    Nikad mi nije bilo jasno zasto su gostujuci navijaci smjesteni na juznu tribinu, dalo bi se to organizirat i da ih se smjesti na dio zapadne tribine desno sa nekakvom tampon zonom i bilo bi dosta mjesta kad ih i onako ne dode vise od 200-300, govorim o europskim utakmicama.
  • Ulaznice - aktualno
    ↪Keyser Soze
    jesu ali nije bio cijeli jug vec pola nasih-pola navijaca od salzburga
  • Ulaznice - aktualno
    ↪plavac173
    to je kad netko ne stigne upisati podatke pa vrate nazad ali mislim da je mozda jos par komada ostalo
  • Ulaznice - aktualno
    ↪Dalmatinec
    jug ce biti za gostujuce navijace
  • Ulaznice - aktualno
    Bio na karatani prije jedno pola sata, nije guzva ali polako dolaze ljudi tak da me nebi cudilo da odu danas zapad dolje i gore, ja uzeo za zapad gore nakon dosta dugo vremena.
  • Ulaznice - aktualno
    ↪Ludovic IX
    pa kaj nije kapacitet stadiona sa zapadom gore i sjeverom gore oko 22 tisuca?
  • Ulaznice - aktualno
    Protiv Betisa bi moglo bit oko 12-15 tisuca ljudi sto je odlicna brojka koja ce samo rasti ako ih prodemo i ako pobjedimo Rijeku u nedjelju, onda ce u osmini finala biti duplo vise ljudi.
  • Ulaznice - aktualno
    ↪San Lorenzo
    Pa u 11 vjerovatno i ne bude tolika guzva ali bi moglo bit iza 3,4 kad ce se ljudi vracat sa posla
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    ↪Bruh
    taj mi je najdrazi od adidasa, dan danas zalim kaj ga nisam uzeo umjesto onog europskog :meh:
  • 1.HNL 2023./2024.
    ↪marcio amoroso
    ovih 1 od 9 protiv hajduka te 4 od 9 protiv Lokse izgledaju jako porazavajuce kad usporedimo sa proslom sezonom gdje smo imali protiv Hajduka 8/12 i protiv Lokomotive 12/12
Home » dinamozivivjecno
More Comments

dinamozivivjecno

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo