ništa to ne bi bio problem da je stadion uredan i da s guštom ideš gledati svoj voljeni klub, može sjever biti i 20E po tekmi što se mene tiče. Vjerujem da će spustiti cijene za ligaške tekme, ovdje se ipak radi o superkupu.
Lovru Majera ganjaju Newcastle Wolfsburg i Leverkusen. Prica se o 30-40M €.
Dinamo ima i tu 20% od transfera ako se ne varam.
Nikin Wolfsburg je prodao jednog igraca Dortmundu za tu cifru jucer. Vidjeti cemo i taj rasplet
meni je ok 7+5 za igrača koji želi naplatiti dobre rezultate i igre. Ista stvar vrijedi za Petka. Tko želi otići neka ide, šteta što ćemo za Petka dobiti samo 3-4M po svemu sudeći.
Drmića bi također pustio odmah samo što nema zainteresiranih čini mi se.