ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Sucic MORA bit igrac koji je stalno sa dodirom s loptom. Nas najbolji link-up igrac (uvijek sam to rekao)!!
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Napeto od 1og do 50oj minut!! Neka druge drzave igraju te dosadne utakmice, mi ne!!
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪Omake
    bas glupo!!!!
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Sto god bude, bravo momci!
  • Bivši Igrači & Treneri
    Koliko Hoffenheim nudi?
  • Bivši Igrači & Treneri
    Golcina Sucica
  • Bivši Igrači & Treneri
    Ocito se prati Como...
  • Bivši Igrači & Treneri
    Dobar gol Baturine
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Musa mora ispast. Lik je drvo. Vidjelo se kako je igrwo kad je bio u jacem klubu. Nije ga na mapi bilo. — Ludovic IX

    Oprosti, ali glupost.
  • Sergi Domínguez #36
    Pozvan u u21 reprezentaciju Španjolske — Omake

    Velika stvar i za njega i za Dinamo. Odlicno.

    A uz to smo ocito zainteresirani u Ramonu. :lol:

    Salu na stranu, i taj je odlican mladi stoper.
  • Bivši Igrači & Treneri
  • Bivši Igrači & Treneri
    P.S. Po defaultu, takoder i najbolji igrac Hoffenheimu.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Baturina je najbolji igrac Como. Ako hocete argumentirati, slobodno mozete.
  • Sven Šunta #41
    Ima taj "glad" za loptu. Nasa 16, njihov 16, nema veze. Neki sa 28 to nemaju.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Pogleda sazetke, Baturina opasno dobar. Nastavi li ovako, mozda i prvi 11 na svjetskom, ukoliko Kovacic ne ujti formu. — Fatos Beqiraj
    Ne "mozda" nego mora bit u prvi 11. Ne bi trebalo ovisiti o Kovacica. Baturina je igrac "final 3rd."
Home » Lynx17
More Comments

Lynx17

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo