ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Transferi - rasprave
    ↪Petko4455


    Talijani bi delali probleme radi odstete? Zato kaj su ga oni platili 15 miljuna? Nazalost je Rog imal taj peh da su mu tri put pukli krizni dok je u Cagliariju. Bil je vise ozleden nek da je igral. On je vreden tocno 0 Eura odstete i place na temelju kulike utakmica odigra. A spreman bu tek v travnju. To bi bil najgluplji transfer teri bi mogli napraviti. Igrac koji nije niti prinova niti pojacanje. Nemam pojma otkud tebe ove "informacije"....
  • Transferi - rasprave
    ↪sanjinlego


    A Rog bu tek u travnju spreman. Tak da nema smisla da ga se uzme ovu sezonu.
  • Nogometni Stadioni
    Bogme Lyon ima bas lep stadion. Upravo gledim tekmu i bas mi se svida.
  • Transferi - rasprave
    ↪sport


    Ili Bernauer....
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Gorica - 04.02.2024. - 17.15h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Napokon :strong:
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Gorica - 04.02.2024. - 17.15h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Puno bolje ajmooo
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Gorica - 04.02.2024. - 17.15h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Bomboncic od gola
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Gorica - 04.02.2024. - 17.15h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Slabe je ove....
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Gorica - 04.02.2024. - 17.15h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪eol12

    Sokeran....
  • Transferi - rasprave
    ↪Petko4455


    Rog , kak bi on lecniki presel? Tri put su mu pukli krizni.
    Rog se tek u travnju vraca. Te bi bil jeden tulike glup transfer, i nepotreben. Dam tomu 0%.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Pjaca ubacil loptu = odma doktor. Nis posebnoga nije napravil. Hodza i Kaneko pri nami moreju 10 takvih ubaciti al nema nikoga v sesnaestercu. :yikes:
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    ↪Jurki


    prijatelj. Neste ste radi trenera prestane biti navijac svojuga kluba nikad nije bil pravi navijac niti oseca tu emociju prema klubu. Imeli sme sad lepih cajti. Sad imame nakon dugo vremena jenu male tezesu sezonu. I to je nogomet. Naviknuti sme na uspjeh , na 10 boduva plus nakon 25 kola. Eh sad nije tak. Jednostavne nam se ovu sezonu nije poslozile kak treba. Biscan,Simic, prodaje kljucnih igraca, Jakirovic itd. Nekad s trenerem ekipa napravi "klik" a nekad ne. Al zbog toga prestati biti navijac kluba. E to ne. Mozda sam ja jedan retki koji ima ove mislenje ali eto , niti Barisic, Peras, Podnar , Tomacic oceju lose klubu. Oni jednostavne nisu kapacitet da vodiju klub bez jedne jake ruke koja se kuzi v nogometnomu svetu. I ne , nije same resenje sportski direktor. Tu mora stimati od A do B. Al nazalost to nije tak. Pogotove kad jos i imas agente ko Baru oko sebe , teri s puno puno energije steti klubu. A mogli bi lepe suradivati. Al ne. Male mensa provizija i eto ti problemi.

    Nis male sam si popil...idem si jos jednuga nalejati... :wink:
  • 1.HNL 2023./2024.
    ↪Krizy


    Na te snimke mi vise zgleda ko ruka nego rame.
  • Transferi - rasprave
    Kent se sprema prijaviti Fener UEFE, nisu ga placali.


    https://twitter.com/lemarcasports/status/1753775476013715719?t=iR9RqFxKzXHxFUr0J2NA-w&s=19
  • Transferi - rasprave
    ↪Kaktus Car


    Da ociti promasaj u startu. Drmic je u karijere imal dvije / tri dobre sezone. 12/13 (Zurich) 13/14 (Nurnberg) i 21/22 (Rijeka). Izmedu Nurnberga i Rijeke nije odigral bas nis. Em ozljede , em nije imal sanse da igra u tim klubovima.
    A ak je Drmic presel lecnicki pregled onda ga Koffi treba prejti bez jednoga problema...
Home » Facke
More Comments

Facke

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti KoriĊĦtenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo