• 1.HNL 2024./2025.


    The games of Andy Bara started
  • Transferi - rasprave
    Pa dobre kaj. Pongracicu je tek 26 let, reprezentativec je, odigral je strasne dobru sezonu v Serie A iak on nece nece. Sigurne ima drugih dobrih ponuda. Ne treba se tu srditi na njega. Palac gore uprave koja se tu potrudila.

    Palac gore i za Torrentea. I nemojte decka vredati ili reci da je losija verzija Perica prije nek koj je odigral minutu za nas.
  • Transferi - vijesti / ZABRANJENI KOMENTARI


    Na Nicolu Schira se pozivaju. Lepore na tu temu jos nije nis objavil.

  • Hrvatska nogometna reprezentacija


    Je nema muda. Boji se da se budu okrenuli protiv njega.
    Al ovak se to bude kad tad desile.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Zake kritizera pojedince naprimjer Sucica i Joska a nece reci jednu pravu kritiku na racun sebe ili njegovih senatora mi nije jasne. On te mlade igrace treba. A ak mu budu oni okrenuli leda onda budu i kad tad senatori. Mene se taj njeguv nastup na HRTu nikak ne svida.
  • 1.HNL 2024./2025.
    Pa dobre , za sad Kalinic ne zgleda da dela los posel.
    Kakva im bude na kraju ekipa me vidli. Mene to same veseli da imame jakuga konkurenta v lige. El i nami to treba da dalje rasteme. Ak oni dopeljaju Dzeku mi bume Dudua s nogometne mirovine povlekli. :wink:
  • Transferi - rasprave
    Ha bume se opustili , cim prva tekma krene.
    Ja s moje strane jedva cekam. A ove lete sam jos vise nabrijan na derbi s Hajdukem. To bu sou. A prelazni rok bude na kraju dober ispal , bar tak ja mislim , da budeme pozitivni. Si mi imame neke zelje al nebume sigurne se dobili kaj zelime. Soticek, Pjaca iak se doda jos Torrente je dober pocetek. A cifre, za Soticke i Pjacu ,kulke budu na kraju bume vidli kad bude sluzbene se.
  • Transferi - rasprave


    Ha nemam pojma Zagi. Kruzi puno prica.
  • Transferi - rasprave
    Mene bi bile zal da vec sad prodajeme Perkovica.
  • Transferi - rasprave


    Kak ste gledi na te. :lol:
  • Transferi - rasprave


    Takve je pravile, nesmes na stranumu jeziku pisati.
  • Transferi - rasprave


    Ides na Transfermarktu na Community , Balkan Nord i tema ti je GNK Dinamo Zagreb.
  • Transferi - rasprave


    mene naj mesati vu ta sranja
  • Transferi - rasprave
    Standard opcija otkupa 25/26= 3 mil € za Bulata.