• 1.HNL 2024./2025.
    Pa novce koje budu dobili za Vukusica su vec potrosili.
    Tu su vec v minus islim. To im ni prodaja Pukstasa nebu poklopila. Nije to same 8 milja ili 12 kulike su oni sluzbene izjavili. Minus je dosta veci. A oni ljude prek novina "hajpaju" i na kraju roka veliju "e probali smo". Jedva cekam izjave N.Kalinica. :lol:
  • Transferi - rasprave


    Sa 20 godina je Marco Pasalic igral cetvrtu njemacku Ligu. Opce nermes usporediti decka s Kolumbije i Pasalica. Si videl kak decko kolumbijec igra? Nisi kak niti ja. Znaci nemres reci da nam nebu mogel pomoci u europe ak se transfer ostvari. Za te postoji scout sluzba.
  • 1.HNL 2024./2025.


    Sa slavenem se nije mogel oko place dogovoriti, za sad. Mozda se nada Rijeke.
  • Transferi - rasprave
    Moram reci da mi se vise gadi ova tema. Pa ak klubu pase ponuda (sigurne se bude jos i pregovarale) i Sucica se svida to kaj mu Como nudi v cemu je problem? Pa nije ni prvi ni zajni transfer. Si mi oceme jak Dinamo al dejte se male smirite. I mene se ne svida da bi Sucic mogel prejti iz kluba. Pa valjda bume zamjenu imeli spremni. Treba i Maricu dati vremena. Nek se pokaze. Sad sam uprave pogledal presicu s Pjacu. Odma se primeti da je Maric dusa od coveka. Najte histeriju tu delati.
  • Transferi - rasprave
    Cemu odma skacete name.
  • Transferi - rasprave
    Ljudi moji pa dej se smirite male. Strasne. Como mu bude sigurne dobre uvjete ponudil, neki plan, treniral ga bude Cesc Fabregas. Na kraju krajeva , negva je odluka el ide ili nejde. Klub je prihvatil ponudu, se druge je na njemu.
  • Transferi - rasprave
    Decki, ak je klub olducil ga za te novce prodati treba prihvatiti odluki. Nije smak sveta, dober je novec i nadam se da budemo nasli ozbilne pojacanje na te pozicije.
  • Transferi - rasprave
    Zgleda da je Sucic. Ste bu drugi bil. Za koga moreme tulike dobiti osim za njega ? Baturina sigurne za vise ide od toga kaj je miro napisal....
  • Transferi - rasprave
    Srđan Lakić ima same reci hvale za nas i SDa Marica.
    Beljo se odlucil za drugi klub i to je uredu. V Rapidu mu je konkurencija manja nek u Dinamu. Razumljiv odabir i nek mu je sa srecom.
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće


    Imam Diadorin europski dres , neunistiv je. Stvarne top kvaliteta!
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    IMG-20240707-175807.jpg

    Same da ne pustaju novi dresu boju na grb. Ove mi se desile na ovogodisnjem adidasovem domacem dresu. Znaci zlatna bija postala plava. Al nez zbog cega. I to same na tomu dresu.
  • Transferi - rasprave
    Prelazni rok jos traja. Ima dosta vremena. Cemu hejtate saki dan na ove teme? Dopelali bume koga me mogli. Vec mi ta negativnost na zivce ide. Pa dejte pricekajte male.
    Jbg nemreme nazalost kesirati 10 miljona za dense krile.
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Kakav odma hejt. Pa vidli bume kakuv je dres uzive.
    Otkud mi zname kakve je predloge nam je Castore dal.