ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Transferi - rasprave
    Mislim da dealovi s Rijekom su nam nekako najrealniji jer imamo i mi konje za utrku u Jankoviću i Rukavini tj.njihovim postocima + uvijek im možemo dati nekoga koji nije u našim planovima ili na posudbu.
  • Transferi - rasprave
    Koliko vidim idemo i po golmana. Priča se da je pick Ivušić.
  • Transferi - rasprave
    Inače se Dahl baš uklapa u igrače našeg govornog područja.
  • Transferi - rasprave
    Sada kada Marić doda gas i novi bek je Ćivić. Nebi me iznenadilo...ccc...meni bi Jurišić bio jako dobar ulov, Dinamovac..ali opet ćemo gledati svaku kintu...
  • Transferi - rasprave
    U hrvatskim medijima pojavili su se napisi kako bi ga Dinamo htio vratiti u Maksimir. Nije nam poznato je li doista u planovima Modre struke za ovu zimu, no koliko znamo zasad kontakta iz Dinama prema njemu nije bilo. Otvoreno je što će ove zime, hoće li ostati u Feyenoordu ili tražiti sreću drugdje.
    Sportske
  • Transferi - vijesti / ZABRANJENI KOMENTARI
    https://www.fr12.nl/transfernieuws/mogelijke-uitweg-voor-ivanusec-dinamo-zagreb-wil-hem-graag-terug

    Ponovno se bliži zimski prijelazni rok i sigurno će nekoliko igrača Feyenoorda biti u centru pažnje. Prema talijanskim medijima, Dávid Hancko je čak postigao osobni dogovor s Juventusom o prelasku, a korak je sada na Feyenoordu da postigne dogovor. Zima bi mogla ponuditi i mogući bijeg za Luku Ivanušeca. "Feyenoord je sigurno ranjiv na poziciji lijevog krila", kaže Sinclair Bischop u Drawing Money na ESPN-u. Imaju Ivanušeca, ali on zapravo nije u planu. Moguće je da se tamo traži rješenje, jer bi ga Dinamo Zagreb htio natrag i to bi onda mogla biti struktura za posudbu, a onda će Feyenoord morati dovesti drugo rješenje.
  • Transferi - rasprave
  • Transferi - rasprave
    ↪Crni86


    Po ovim projekcijama 980 tisuća eura godišnje.
    https://www.capology.com/player/luka-ivanusec-36125/
  • Transferi - vijesti / ZABRANJENI KOMENTARI
    Krenuli pregovori da Rog ostane do ljeta na posudbi

    Germanijak
  • Transferi - rasprave
    Ivanušec, Oršić, Benković, Olmo, Broz i neka party počne :cool:
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    20241216-124413.jpg

    Pronađi razliku.

    Ovim sam samo htio reći da smo u jako velikoj krizi i nadam se da će pauza samo napraviti dobro. Razmišljujaći, bolje da smo i sada upali u krizu nego u 4.mjesecu.Rijeka i Hajduk će morati pasti kad tad.
    Posložiti se, rekuperirati, popričati, odmoriti, dovesti pojačanja, zahvaliti se viškovima i krenuti uzlaznom putanjom. Sve držimo u svojim rukama i kada je najteže bilo, uvijek smo uskrsnuli kao fenix.
  • Transferi - vijesti / ZABRANJENI KOMENTARI
    https://www.transfermarkt.com/dele/profil/spieler/744063

    Krenuli su "opaki" članci...

    Index
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Ne znam jel City u većoj banani ili mi. I njih su ozljede sje*ale. Mi se moramo kao Fenix podignuti ili neće biti dobro.
  • 1.HNL 2024./2025.
    -7 samo, ostali na 3.mjestu i onda netko kaže da nas rezultat ne mazi...sve u svemu kako igramo, koliko smo bodova prosuli ovo je još i premija. Da i ostane -7 mislim da je jako dohvatljivo. Ajmo dobiti Varaždin i na pravi remont!
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    ↪Mozart4


    Bolje da i Bjelica odradi prijelazni rok nego opet Marić. Možda sutra i skupa odu. Iskreno, nebi mi bilo žao.
Home » Nogo
More Comments

Nogo

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo