• Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ja imam dojam da oni dosta sranja s njima imaju

    Nedavno je u Rigi ili u parlamentu neki lik odlučio na ruskom održati govor i posrati se po Latvijskom. Za Bjeloruse bih rekao da su puno više chill
  • Ulaznice - aktualno
    565 karata za Pulu dosad prošlo, do kraja dana vjerojatno ide do 620ak
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Imaju oni i većih problema, poput tog da trenutno rađaju skoro 50% manje djece nego mi, a imaju i preko 15% Rusa u stanovnistvu
  • Ulaznice - aktualno
    U 23 sata 531 prodana karta za Pulu
  • Ulaznice - aktualno
    nešto slabije danas, dosad 491, dakle 70ak karata prodano danas

    Do kraja dana 550 max
  • Nogometni Stadioni
    Zato kaj englezi ne gledaju di da parkiraju na 3 metra odmjerena za razliku od dosta Hrvata
  • Ulaznice - aktualno
    423 prodane za Pulu do kraja dana
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    više volim gledati kako Real gubi nego kruha jesti
  • UEFA Liga Prvaka 2025./2026.
    Crveni Diaza utter woke nonsense
  • 1.HNL 2025./2026.
    "Sramota na Kranjčevićevoj! Navijači Dinama neukusno vrijeđali kapetana Hajduka! Livaji vikali "majmune" FOTO/VIDEO/SISE/18"
  • Ulaznice - aktualno
    Prešli 400 prodanih za Pulu
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    mislim da smo 2024. kod hrvatskih građana imali minus od samo 6000 ljudi i da prijevremeni podaci iz Njemačke o neto saldu Hrvata pokazuju da će 2025. biti još bolja godina

    Podcjenjuju ljudi koliko se Hrvata vraća kući, a iako neki govore da su to samo penzići ni to nije točno jer broj školaraca raste iako broj rođenih stagnira ili pada

    Dobro je rekao kolega iznad, vraćanje u Hrvatsku je krenulo. sad treba zaustaviti odseljavanje naših koje i dalje postoji,da se to skrese za 30% mi ćemo imati pozitivni migracijski saldo s Hrvatima. što je u svijetu jako rijetka pojava
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    mene je zgrozila ona snimka kod prijovickinog koncerta di 30 ljudi u garaži na cajke pleše srpsko kolo, ko da si u Staroj Pazovi

    Ajde, ali nakon toga sam nabasao na ono "kafansko veče" i nisam mogao vjerovat kako se tako nešto može održati u bivšoj državi A-U, članici EU I schengena. Takvog mahaluka i osmanluka više ni u Istanbulu nema

    Nažalost alarmantan broj tih ljudi onda mase zastavom i pravi se domoljubima. Takvi će mahaluci puniti Arenu a jadan Nick Cave ak okupi 5000 ljudi dobro je prosao