ja ne znam zakaj meni Lukasenko izgleda ko neki Podravec, znam da je gadan diktator ali naprosto se nwmrem otet dojmu da je to neki stric iz Podravine koji vozi 20 godina staru astru
daj Bože, iako mi je gotovo komicno kako mi u zadnje vrijeme uspijemo sjebati odmah pred Pulu, nedo Bog par pobjeda u nizu da se stvori euforija i da dođe 1500 ljudi..
Ovak ak bude soma sam i više neg zadovoljan jer kretanje brojki zasad ne upucuje na to