ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Stadion Maksimir
    Daj Bože da budem u krivu ali sam u domaće kompanije potpuno izgubio povjerenje kad je Eurokamen maknut s projekta Pampasa

    Ali valjda se ne može toliko zasrat pri rušenju?
  • 1.HNL 2025./2026.
    ↪rokikaciga
    Slaven Belupo je gotova priča, taj klub može prebaciti 1200 gledatelja samo na Dinamu, Rijeci i Varaždinu

    Garantiram da u Podravini za vikend lokalni klubovi imaju 3x više gledatelja nego kaj bude na Apašu

    Slavenu je i ovih 3000 mjesta previše
  • 1.HNL 2025./2026.
    ↪dmil
    bahahahah, ma 20 000 mjesta u Koprivi nek bude
  • Kutak za glazbeni trenutak / glazbeni intermezzo
  • HNL - 13. kolo - NK Istra 1961 vs. Dinamo Zagreb - 09.11.2025. - 16:00, Stadion Aldo Drosina, Pula
    Za one koji su bili na tekmi, jos bolje na Istoku, je li bilo ista Dinamovaca? Ovak sam dobio dojam da je ovih bilo valjda 99% tam, inace ak odem u pulu udem na rub zapada do Juga, pa da znam za inace
  • Ulaznice - aktualno
    Druga najgledanija utakmica Dinama u Puli otkad je lige 10 :grimace:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪jedan u nizu

    Sve su krivi Rimljani
    Theodosius-I-s-empire.png
  • Ulaznice - aktualno
    ↪Ritam Ulice
    za Jug oko 400ak rekao bih , za Istok i Zapad nes manje od 2000 s tim da je Zapad blizu rasprodaje, za sjever se ne zna
  • Kutak za glazbeni trenutak / glazbeni intermezzo

    odlicna pjesma, odlicna izvedba, odlican izvodac
  • Grad Zagreb
    Taman kad se oslonis na ZETov bus, kreten na crneku pukne staklo busa prije neg kaj bu bus krenul i sve stane

    Jebem ga narkomanskog
  • Grad Zagreb
    ↪Tvrdica McTvrdi
    sam nek prijavljuju, inženjeri bi i ovo kaj se Japanki dogodilo pretumacili ko svaku glupost

    Da ima cudnih domesticnih slučajeva ima, ali ti u javnosti nemaš kaj dirat žensku kaj ne poznaš. Likovima još uvijek to nije jasno
  • Zona Dinamo Predictor || Istra - Dinamo (HNL 25/26, 13.kolo)
    Istra - Dinamo 1:3, Bakrar
  • Grad Zagreb
    ↪Bosskovitz
    Dap, po tim "statistikama " Bangladeš, Šri Lanka, Uganda, Portoriko, Indija i Alžir stoje bolje od nas...

    Ne neg tam ak žena to prijavi završi u bunaru , dok fala Bogu na zapadu nema toliko stigme i normalno je to prijaviti

    Sam neka žene prijavljuju to što više i nek se bagra procesuira, pogotovo inženjeri
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪Pacho
    znam da je, ali trojka je tu bila konopcima. Treba neko visit statistiku, ali bih rekao da su verzije tih igara za ps4 brzo pretekle verzije za ps3
  • UEL - 4. kolo - Dinamo Zagreb vs. Celta Vigo - 06.11.2025. - 18.45h - Stadion Maksimir
    Ak bu upalilo nek se ljudi mole Ocu, Alahu, Budi i Shivi

    Trenutno igramo užasno molili mi Oce nas ili cthulhu.

    Ja bum konkretno izmolio ovih dana da dobar lik Kova nastavi karijeru negdje tipa Ujpest
Home » Hnlovac
More Comments

Hnlovac

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo