ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Transferi - rasprave
    Gledam sažetak sa te tekme..koje su to ličnosti, od trenera do suca, svi ko neki narkobossevi...a našeg momka zamjetio samo po trčanju gore dole, možda je ipak spreman za Al nassr
  • Transferi - rasprave
    ↪Keyser Soze


    Ma ni za pjacu nije potrošen ozbiljan novac...i slažem se sa svim da...
  • Transferi - vijesti / ZABRANJENI KOMENTARI
    https://www.canalrcn.com/deportesrcn/futbol-rcn/juan-jose-cordoba-habria-sido-vendido-al-futbol-arabe-187583

    Kažu da je cordoba odabrao Al nassr

    "Prema informacijama u programu La Banda Deportiva na Anteni 2 Cali, Juan José Córdoba bi bio prodan arapskom nogometu."
  • Transferi - rasprave
    Pa mislim da nema smisla ako nejde kod nas
  • Transferi - rasprave
    ↪emilperska


    Da, nadam se da marićev backup nije desno krilo istre
  • Transferi - rasprave
    ↪Laugreano


    Dakle Al nassr, a dobro, čim se tako dugo razvlačilo...i izgledalo je koda će propast
  • Transferi - rasprave
    ↪Zagi

    Očekujem da miro da ekskluzivu da je cordoa negdje kod marića na tavanu, čeka da se riješe papiri
  • Transferi - rasprave
    ↪Blueshadow86


    To i ja gledam ko jednu ocjenu trenutnom stožeru, dakle znaš da taki odlazi, da trebaš desno krilo i ti 10 dana prije početka sezone imaš fritulu
  • Transferi - rasprave
    ↪JakovK6

    A koji god razlog bio...trebamo u ligu prvaka, a ako i uđemo tamo...moguće da ćemo bit samo statisti
  • Transferi - rasprave
    ↪emilperska


    A realno dosad nijednog igrača nismo doveli da nije free ili da ima nisku klauzulu ko čavlina ili pjaca, pa niti ne trebamo pregovarati s klubom...to baš ne ulijeva povjerenje...
  • Transferi - rasprave
    ↪sanjinlego


    A meni se baš čini da ovi nema šanse da će dat više od 2 milje za ikoga.. i to možda 1-2 igrača
  • Transferi - rasprave
    ↪San Lorenzo


    Ovo će gotovo sigurno bit obratno...ali vidjet ćemo
  • Transferi - rasprave
    ↪Blueshadow86


    Nadao sam se da ćemo do kraja dana imat riješeno to krilo.
    Na kraju će još špika sutra potpisati novi podebljani ugovor i postati jedina opcija na desnom krilu.
    I onda će jakir reć da je nevjerojatno kakvog smo kapitalca uspjeli zadržati
  • Transferi - rasprave
    ↪Mihaljević


    Slažem se apsolutno ovo za miška...e sad kad bi još mi dovodili igrače za barem blizu tu cifru ko brugge..to bi bio poso
  • Transferi - rasprave
    Da nema nijedne vijesti danas na portalima da smo zaključili cordobu...
Home » Maximo
More Comments

Maximo

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo