Gledam sažetak sa te tekme..koje su to ličnosti, od trenera do suca, svi ko neki narkobossevi...a našeg momka zamjetio samo po trčanju gore dole, možda je ipak spreman za Al nassr
A realno dosad nijednog igrača nismo doveli da nije free ili da ima nisku klauzulu ko čavlina ili pjaca, pa niti ne trebamo pregovarati s klubom...to baš ne ulijeva povjerenje...
Nadao sam se da ćemo do kraja dana imat riješeno to krilo.
Na kraju će još špika sutra potpisati novi podebljani ugovor i postati jedina opcija na desnom krilu.
I onda će jakir reć da je nevjerojatno kakvog smo kapitalca uspjeli zadržati