ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    , sam u trecoj zemlji gledam utakmice vecinu vremena.. — Filip B

    Koja je to treća zemlja? Zemlja trećeg svijeta? :lol:
  • UEL - 3. kolo - Malmö FF vs. Dinamo Zagreb - 23.10.2025. - 21.00h - Eleda Stadion, Malmö
    ↪NitkoBitan

    Koji klinci? Eventual možeš stavit stopera i Stojkovića ili Vidovića. Ostalo su iskusniji igrači koje bi rotirao. Tipa mudri, ktc, Galešić, Soldo, villar, kule..
  • UEL - 3. kolo - Malmö FF vs. Dinamo Zagreb - 23.10.2025. - 21.00h - Eleda Stadion, Malmö
    ↪NitkoBitan

    Zašto misliš da sa manjim rotacijama nebi derali i dalje u el? Pa imamo 20 top igrača jebemu...
  • UEL - 3. kolo - Malmö FF vs. Dinamo Zagreb - 23.10.2025. - 21.00h - Eleda Stadion, Malmö
    Ajmo mi 9 skupit ovaj tjedan pa smo mirni...
  • UEL - 3. kolo - Malmö FF vs. Dinamo Zagreb - 23.10.2025. - 21.00h - Eleda Stadion, Malmö
    Ma stat iza. Čvrsto, tvrdo (skandinavski) pa nek igraju švedi. Dat im loptu. Ubit ih na tranziciju.
  • Gaming | Igre - Konzole i ostalo
    Batistuta shoot power 99 :love:
    Pa borba do smrti sa veznim redom xiemelez, espimas, minanda! A iza jedan jedini jaric te u špici castolo... To je bila momčad za rano oćelavit i izgubit živce kao klinac...
  • UEL - 3. kolo - Malmö FF vs. Dinamo Zagreb - 23.10.2025. - 21.00h - Eleda Stadion, Malmö
    Uvijek me više strah bilo ovakvih utakmica gdje moramo uzeti 3 boda i gdje smo favoriti nego tipa utakmica protiv Lillea i Betisa. — Teofil Kateran

    Pa logično je da nemreš sjebat u gostima kod reala...
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Pa i Hoffenheim ima 3 tisuće stanovnika i ogroman stadion.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Plitak potok...
  • Prijedlozi - Kritike - Pohvale
    tako da nam prijave pomažu u dovođenju reda — vjeko1701

    Nema drukanja!
  • Hedonistički kutak
    Jel probao tko?
    https://youtube.com/shorts/hUWnV2mOvsc?si=I72NBPlto0l5ArgZ
  • Gaming | Igre - Konzole i ostalo
    Samo pes. Fifa je za pičkice :lol:
  • Kupujem | Prodajem
    Evo ih
    IMG-20251020-181734.jpg
  • Kupujem | Prodajem
    Ostaje normal :lol:
    I privjesak na ključu
  • Kupujem | Prodajem
    Prodajem Hondu Civic 1.4 i-vtec 9 generacija 2013 g. 96000 km.
    Registrirana godinu dana. 8400 eura. Auto je tip top osim malog oštećenja na limu zadnja lijeva a vrata. Gume ljetne ko nove i idu 4 alu (hondine) felge za zimske (bez guma). Kome treba neće se zajebat. 0 ulaganja. (Ako te ne nervira ta ogrebotina).
    IMG-20251020-151156.jpg
    IMG-20251020-151410.jpg
Home » Droljo
More Comments

Droljo

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo