To što je netko imao xyz plaću u Barceloni ne znači da bi i nas toliko tražio. Može biti a i ne mora. Koliko je pjaca imao u rijeci a koliko je nas tražio?
Pitao sam i na drugoj temi pa bum i ovod.
Koji PES postoji fizički na disku da se gurne u PS4 i da se može derat? Kupio bih ako netko ima. Kak se uopće kreću cijene tih stvari?
Ma. Nisam na vrijeme kupio trumpcoin i sad su zaradili na njemu 800mil a i mango što sam uzeo u kauflandu prošli tjedan je još uvijek tvrd i nemrem ga pojest.