ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Bivši Igrači & Treneri
    Kruno je bar otvoreno rekao da ga je mamić zajebao i to ne jednom (to mu ipak ide na dušu što se dao sjebat opet). Da su dogovorili kako mora gurat mlade što je on i radio pa bi ga bacio pod vlak nakon blamaža.
    Ja nemam problema sa tim da danas kruno dođe u dinamo. Mislim da bi bio dobar. Iako nisam za reciklažu i bio mi je bzvz prije...
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Ali recimo jedan svabo mi je rekao da mu je cudno kako mi ponosno govorimo o svom ratu dok oni svoj ne smiju ni spomenuti jer bi dobili zatvorsku kaznu. Eh — fakin

    Njihov je bio mrvicu osvajački..
  • Shit of the day
    I bambu treba pratit...
  • Trener - Mario Kovačević
    Mir u svijetu.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Da sam normalan - poludio bi, — gaTeDZG

    :lol:
  • Trener - Mario Kovačević
    ali nemoj onda kada se ništa magično ne promjeni u 10 dana počet udarat po njemu. — Ijayi Atiemwen

    A nego šta će? Kao i svi mi nakon početnog vala zaljubljenosti... Bilo da je trener, boban ili neki igrač u pitanju. I to je tak ovod. Možeš ga jebat al je tak. Dinamov navijač je takav..
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    352 trebamo derat. Znam da nikoga nije briga trenutno ali takve igrače imamo a, tko zna, možda bi i iznenadili nekog protivničkog trenera...
    IMG-20251110-165236.jpg
  • Trener - Mario Kovačević
    Svi pišemo iste stvari i nema to nekog smisla. Ali mi kao 'ozbiljan' klub moramo imati spremnog trenera da preuzme jučer klub. Zadnjih mjesec dana se trebalo pregovarati sa potencijalnim stručnjacima u tajnosti.
  • Trener - Mario Kovačević
    Bude tu još svega :lol:
  • Trener - Mario Kovačević
    treba biti realan — Mali Zeus

    Meni je realno da na zimu dovodimo golmana i krilo. Novi trener bude već uhodan i kreće pravo dinamovo proljeće sa svim pobjedama u ligi do kraja prvenstva.

    Uostalom, je li priča da on slabo govori ili da uopće ne govori engleski — Mali Zeus

    On hrvatski slabo govori tak da za engleski ne želim ni znat kak dere...
  • Trener - Mario Kovačević
    ↪Mali Zeus

    Nemoj se ni šalit sa tim stvarima!
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    ↪Noel

    Kad smo kod gableca jeo sam sote stroganof sa pirjanom rižom i paradajz juhu. Hvala na pitanju :snicker:
  • Trener - Mario Kovačević
    ↪crophantom

    Ma sve 5, nije to tebe išlo direkt. :wink:
  • Trener - Mario Kovačević
    Dosta se i čekalo sa pljuvačinom po zvoni. Šta tek čeka nasljednika...
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Poštapalica
    Noele, sad kad si editirao post ja ispadam kao da sam moždani imao :rofl:
Home » Droljo
More Comments

Droljo

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo