ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Bar je na šanku uvijek dobra atmosfera. Svaka nam čast. :strong:
  • Kutak za glazbeni trenutak / glazbeni intermezzo
    ↪Sajla

    Od jučer sam pa nisam baš relevant ali derem smak i ne vjerujem kak je to ludo. Pink Floyd stari moj...
  • Hedonistički kutak
    Tartufi i kavijar. Kad nisam umro od smijeha
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪Dino

    Jebiga frende, ili jesi ili nisi..
    Živeli
    fUTNNvj.md.jpg
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Dobro jutro đezeri
    fUxEpV4.md.jpg
    Bog i Hrvati
    Dobar setap ima frend u viksi
    fUz2ZPI.md.jpg
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    odlazak u tommy — Masto

    Mene je to koštalo jebački. Pazi se
  • Kladionica
    Ja čekam Monaco pobjedu danas za neku lovu. Znači X2 na Lorient ko kuća!
    Da ne bude da nisam javio...
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Prva tura je spremna za rezanje.
    fSb5p8N.md.jpg
  • Kutak za glazbeni trenutak / glazbeni intermezzo
    Kerosene — Sajla
    Kako bas dere... Ko primusi.
    The Smiths. — Sajla
    Na morrisseya ne treba trošiti riječi.
    Hüsker Dü — Sajla
    Klasik
    Beastie Boys — Sajla
    Jedan od, meni, najdražih bendova svih vremena. Stalno ih slušam.
    Slayer — Sajla
    Obožavam
    Master of Puppets — Sajla
    Tu se isto nema puno šta za reći

    Ovo dalje baš nisam slušao puno a ni mejdeni mi nisu napeti iako 50% muzike koju derem je metal. Pixies su taman kretali te godine ali nisu ništa snimili pa pretpostavljam da ih zato nema..
    Vidi se da se razmeš u glazbu. Svaka čast
  • Transferi - rasprave
    Bas je veni turcini za verovati. Bas ga budu isli tuziti a pod sankciji Fife su. I to ne prvi put v kratke vreme. Znimi opce ne posla imeti. Nema gorsega od turcinuv v nogometu. Teski smradi i sraleki. — Facke

    Pa sunce ti jebem ubiješ mi par miljona sivih stanica dok dešifriram tvoj post. Sralek jeden
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    treba i Steauu prvo riješiti da bi uopće razmišljali o prolasku. — Chempers

    Zašto? Možemo sa pobjedom u danskoj proći. Bumo živi do zadnjeg kola valjda...
    Mi još uvijek sa svim pobjedama do kraja sezone osvajamo prvenstvo, kup i europa ligu 1/1 :wink:
  • Stadion Maksimir
    Mamića za premijera i da vidiš. Jučer je rok za žalbu bio. Bageri su već kod kvatrića a kiperi napadaju od dubrave. Jedino sjedalice iz turske bi bile mrvicu skuplje nego inače ali šta te boli kurac, jesi ih ti kupio?!
  • Transferi - rasprave
    ↪Noel

    Provociraš, a?
    S koje si ti telke!?
  • Najgori stranci Dinamo Zagreb
    ↪ZGBhoy

    Taj je bio vunderkind
  • Transferi - rasprave
    Naći drugog golmana, mlađeg, — Mlađi referent

    Van Der Žnuderlsar
Home » Droljo
More Comments

Droljo

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo