ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Kutak za glazbeni trenutak / glazbeni intermezzo
    ↪NB86

    Je. Slažem se. Moj propust.
  • Mateo Lisica #21
    Malo je bil bledi al ništa što terapija sa špekom i lukom nemre popraviti. Nisam doktor al mogu droljit gluposti...
  • Trener - Mario Kovačević
    ukupan xg od 0,89 — marcio amoroso

    Šta to znači? Ak mi možeš objasniti, kurca to ne kužim.
  • Miha Zajc #8
    Vise vjerujem njemu da ce zabit 1 na 1 nego Belji — Dinaminjo

    Točno to sam rekao dečkima.
  • Fran Topić #30
    Nije igrač za Dinamo.
  • Luka Stojković #7
    njegovo igranje obrane me zivcira, vecinom samo isprati loptu ili igraca pogledom, pogotovo kada vidi da ima netko od nasih nazad. — IstinaZaDinamo

    Nisam baš pazio al ako je tak vadio bi ga u dvadesetoj minuti (ak treba) svaku tekmu kad to napravi.
  • Kladionica
    ↪ksapi

    Sad vidim i ja. Ali nisam uopće skužio da sam stisnuo superšansu. Slučajno valjda. Nisam išao u ponudu superšanse nego na Njemačku ligu.
  • HNL - 22. kolo - Dinamo Zagreb vs. Istra 1961 - 14.02.2026. - 15:00, Stadion Maksimir
    Mogao bi Tabinas upisati koju minutu. Da vidimo i to čudo :cool:
  • Kladionica
    Da mi je netko prije rekao da ću u subotu oko podne gledati Chwalinska-Vidmanova (inače 134 i 137 igračica svijeta) te navijati za poljakinju u derbiju sa čehinjom rekao bi mu da je lud. :lol:
    Inače 'naša' ju je baš brejknula pri rezultatu 0:1 u setovima za češko zlo. :snicker:
    Evo ga 4:2 :strong:
  • Kladionica
    Neda odigrat. Valjda zbog zemljaka.. Moram dodat dinamo :lol:
    qHbYTes.md.jpg
    Na kraju ovak moram.
    qHb1Vsf.md.jpg
  • Kladionica
    ↪Praskaton

    Aj ti reci..
    qHDZGNS.md.jpg
  • Ulaznice - aktualno
    Najbolje da klub pita svakog pojedinca sto bi on pa da svima sve omoguci. — Papastrumf

    Da. Jer je to isto kao i otvaranje karatane na dan utakmice par sati...
    Stvarno nekad poletiš.
  • HNL - 22. kolo - Dinamo Zagreb vs. Istra 1961 - 14.02.2026. - 15:00, Stadion Maksimir
    Veli trener Istre ovako:
    'Pred nama je velika utakmica u subotu. Nakon Vukovara 1991, sretni smo što igramo ovakav tip utakmice gdje možemo pokazati svoju otpornost i način igre'

    Znači, Vukovar su morali napadati a nama budu kontre prodavali... Taktika ne može biti jednostavnija, daj im loptu i nek igraju pa nek pokažu otpornost i način igre.
    Eto.
  • Ulaznice - aktualno
    ↪tigric

    O čemu ti?
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Jako mi je čudno da u prva dva mjeseca nismo dosegnuli maksimum članova jer članstvo traje kalendarsku godinu. Tko se normalan učlani u travnju ili srpnju?
Home » Droljo
More Comments

Droljo

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo