Ak Petkovic na zimu ide , nek ide. Mene bi bile drage da je otisel u Borussiju. Da mi bi bili puno slabiji ali Borussija je Borussija. — Facke
Realno pred klubom su dva puta: ponovno postaje mamicev poligon ili kreće pozitivnijim putem ali putem koji će biti trnovit, dug, težak i na dijelovima puta će biti zastoja. — CUCAK
Crne kese i jurisic se na zoni mogu objavljivat samo u kategoriji shit of the day hahaha — Blue98
Klasa za Varaždin — Keyser Soze
Zabil bu i vise. A to zate kaj je MLS kaj se igre u obrane tice uzasno los. Tam je i Kreilach uspel zabiti 16 golova. — Facke
