ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Transferi - rasprave
    I on bi kao Drmić ubrzo mogao biti Juda :rofl:
  • UECL - 1. kolo - Dinamo Zagreb vs Astana - 21.09.2023. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    ↪Infinity

    Slažem se.

    Uvjeren sam da će Mišić startati jer ne igra protiv Rudeša. Također sam uvjeren da će startati Bulat jer će vjerojatno Ademi protiv Rudeša dobiti više minuta. Baturina nam je potreban na desetki, a također može odmoriti protiv Rudeša tako da bi vezni red morao biti standardan. Mislim da bi možda Bernauer i Mykha mogli startati jer su već igrali protiv njih i nisu bili loši. Moha ili Rile na desnom beku.
    Emreli, Petko i Vidović naprijed su mi ziceri.
  • UECL - 1. kolo - Dinamo Zagreb vs Astana - 21.09.2023. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    ↪Sajla

    Slobodno.
  • UECL - 1. kolo - Dinamo Zagreb vs Astana - 21.09.2023. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Na kojoj areni ce biti nas peijenos? — Orc123

    Arena Maksimir uživo. Ništa ljepše.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Igrali su protiv 11 igrača, 3 suca i var sobe. Ne možeš tu uzeti bodove jbg.
  • 1.HNL 2023./2024.
    ↪Efes Pilsen

    Ma gle, sve 5, ali čovjek je Osijeka riješio sam sa dvije minijature. To ova četvorica neće u sezoni napraviti. Nažalost sam uvjeren u to.

    Ne pljujem ja nikoga što se nije doveo Pjaca, ali mi jednostavno imamo 4 krilna igrača koja nemaju kvalitet ni za ovaj, ipak malo lošiji Dinamo. Pjaca je za svu četvoricu televizor u boji.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Nije jeftin — Efes Pilsen

    Sa 180 tisuća godišnje jeftiniji od svih naših krila.

    Da mi imamo Ivanuseca ili Stojkovica — Efes Pilsen

    Bilo bi ok što se nismo kockali.

    Ovako kad imamo Špikića, Kaneka, Marina i Menala je teški debilizam.
  • UECL - 1. kolo - Dinamo Zagreb vs Astana - 21.09.2023. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Nevistić- Moha, Bernauer, Perić, Mykha- Mišić,Bulat, Baturina- Emreli, Vidović, Petko

    Ovo je moja pretpostavka za četvrtak.
  • 1.HNL - 8.kolo - Dinamo Zagreb - Slaven Belupo - 16.09.2023. - 17.00h - Stadion Maksimir, Zagreb
    Meni definitivno bezvezan potez, ali Bože moj, nismo svi isti.
  • 1.HNL - 8.kolo - Dinamo Zagreb - Slaven Belupo - 16.09.2023. - 17.00h - Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Imamo Dinamo

    Ima smisla, ali nije gospodski i nije Dinamovski.
  • 1.HNL - 8.kolo - Dinamo Zagreb - Slaven Belupo - 16.09.2023. - 17.00h - Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪vjeko1701

    Pa šta ima veze što ne briše. Kad dobije treći ne igra i doviđenja. Ako je već ta utakmica u Splitu toliko bitna, a je, onda se ovo moglo izbjeći odmaranjem protiv Rudeša.
  • 1.HNL - 8.kolo - Dinamo Zagreb - Slaven Belupo - 16.09.2023. - 17.00h - Stadion Maksimir, Zagreb
    Inače mi je ovaj namjerni karton Mišića nešto užasno. Zar nije normalno jednostavno ga izostaviti protiv Rudeša i riješen problem. Ovako se kao klub samo blamiramo.
  • 1.HNL 2023./2024.
    . A mi nek gledamo Špikića jebo nas on i mi njega. — PlavaSlavonija86d


    Biraj rječnik ako ne želiš opet odmarati.
  • UECL - 1. kolo - Dinamo Zagreb vs Astana - 21.09.2023. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Debil koji je stisnuo da će Dinamo biti zadnji u grupi sigurno nije navijač Dinama i slobodan je da ode sam sa Zone!
  • 1.HNL - 8.kolo - Dinamo Zagreb - Slaven Belupo - 16.09.2023. - 17.00h - Stadion Maksimir, Zagreb
    Mali je mašina :fire:
Home » marcio amoroso
More Comments

marcio amoroso

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo