ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Bogdan Mihajličenko #15
    ↪Imamo Dinamo

    Ma nisam se referirao na tebe. Krivo sam se ja izrazio. Općenito govorim da nisu ni drugi ništa pokazali.
  • Bogdan Mihajličenko #15
    ↪Imamo Dinamo

    Eto drugi su pokazali u pm. Što Perića ne otpiše? Mohu? Šutala? Ima kandidata koliko hoćeš. U biti je manje onih koji nisu za otpis. On se dovezao Mykhe kao pijan plota.
  • Bogdan Mihajličenko #15
    ↪Gražvydas Mikulėnas

    I od mene. Jakirović nastavlja izigravati silu na strancu koji je tek došao. Jadno.
  • Druženje forumaša 2
    Da se dotaknemo i ovoga. Kontaktirao sam izletište Polovanec, tamo smo bili i zadnji put i po meni je bilo skroz ok. Termina imaju, ali naravno ne odmah sljedeći tjedan. Kroz dva ili tri tjedna nije problem. Cijena menija je 35 eura, a u to je uključeno i piće 6 sati. Mislim da je cijena za ova vremena čak ok. Sad bi bilo vrijeme da usuglasimo točan datum i da svi koji mislite doći potvrdite.

    Navali narode!
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    ↪Cosey

    Ma nemaš se što ispričavati, šta ti je. Ništa ne brini, biti će prilika :up:
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Dečki još jednom. Svi koji su naručili majice i koji mogu doći sat vremena prije tekme na parking kod okretište Borongaj neka dođu.
  • HNL - 11. kolo - Dinamo Zagreb - Istra 1961 - 08.10.2023. - 17.15h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Dečki još jednom. Svi koji su naručili majice i koji mogu doći sat vremena prije tekme na parking kod okretišta Borongaj neka dođu.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    Dečko se preziva Bernauer!
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    Čovjek je dobio dva i pol milijuna za pojačanja. Tako bar kaže.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Bravo Rijeka :clap:
  • 1.HNL 2023./2024.
    Jako dobra utakmica. Neće ni nama biti lako u rijeci, a neće ni sa Hajdukom koliko ih god neki tu smatrali smiješnima.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    GGMU
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    ↪OsamŠest

    Jako dugo u Laziju. Lazio uvijek imao kompetitivnu momčad i borio se za vrh iako su sa ulaganjima debelo ispod najbogatijih tamo. Mislim da čovjek sigurno ima pojma. Jasno da nije jeftin, ali ponavljam, to nije pozicija na kojoj se štedi.
  • 1.HNL 2023./2024.
    ↪Krizy

    Daj sastave ako već imaš :grin:
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    Igli Tare mi pada na pamet.
Home » marcio amoroso
More Comments

marcio amoroso

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo