• Grad Zagreb
    Zanimljiva je ovo država.

    Nitko ne glasa za HDZ, ali oni uporno osvajaju izbore.
    Nitko nije glasao za Bandića, ali je on osvajao dok je bio živ.
    Nitko ne sluša cajke, ali iz svako drugog auta trešte.
  • Transferi - rasprave

    Eeee, da ih je upariti :grin:
  • Transferi - rasprave

    To da, iako je Lauritsen došao sa malo jačim pedigreom.
    Po stilu ne mogu biti različitiji. Lauritsen igrač duela i skoka, a Bernauer finjak i dobar u izgradnji.
  • Transferi - rasprave
    Imam osjećaj da bi on mogao postati kao Lauristen, podsjeća me malo na njega. Samo ne smijemo ponoviti grešku kao kad smo pustili Lauristena bezveze.Teofil Kateran

    Bernauer te podsjeća na Lauritsena?
  • Transferi - rasprave
    153 službene utakmice za Dinamo i član legendarne Dinamove generacije koja je prezimila i donijela nam toliko radosti. Naravno da je legenda.
  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu
    Dinamo nema taj luksuz da se samo tako odriče igrača koji su plaćeni 3 ili 4 milijuna. Pričam konkretno o Nevistiću i Šutalu. Uvjeren sam da će dobiti priliku da se pokažu, a još sam uvjereniji da imaju kvalitet za Dinamo.

    Šutala se jednostavno prerano ubacilo u vatru i u najteže utakmice. I laik bi znao da mu treba vremena i da ne može igrati odmah svaku i svaku najtežu. To je jednostavno greška struke.

    Nevistić kao svaki golman koji nije branio dugo vremena ima svoje žute minute. Moramo ih istrpiti i gotovo.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    Da je Šimić imao autonomiju oko slaganja kadra bio bi totalno kriv i ne bi mi ga bilo nimalo žao.
    Kadar je realno užasno složen i tu nema spora.

    Ja ipak vjerujem da nije imao autonomiju, ali je za razliku od Barišića ili Perasice pokazao bar zrno morala i odstupio.
  • Transferi - rasprave
    Lijepo to zvuči al nek i on ispadne flop ili potrga nekaj onda nemaš niš osim igrača sa momačkim ugovorm kojeg se ne možeš riješitivjeko1701

    Ako tako razmišljaš onda nikada nećeš potpisati dobrog igrača.
  • Transferi - rasprave

    Prelijevaju iz šupljeg u prazno. Za novac koji su dali za Sosu, Bernauera i sad Thea su mogli dovesti slobodnog stopera iz lige 5 i dati mu momački ugovor.
  • Transferi - rasprave

    Još jedan dokaz da ne znamo gdje udaramo.
  • Transferi - rasprave
    Navodno je Jakiru obećano da će u zimu dobiti pojačanja koja će i on izabrati.Pa nek potjera što mu ne valja dovede što faliArmagedon13

    Veliki plus je što čak šestorici na ljeto ističu ugovori.
    Mykha
    Sosa
    Halilović
    Marin
    Kaneko
    Drmić

    Vidoviću i Kačavendi također, ali njih će se valjda zadržati. Ako Jakirović i ekipa u klubu uspiju naći 6 igrača koji su pojačanja za Dinamo mi ćemo biti na konju. Mjesta u kadru ima, a budžet će biti dobro rasterećen. Sad je vrijeme za skautiranje, nagovaranje itd.

    Zimski rok će biti presudan.
  • Trener - Sergej Jakirović
    Dalić može kako hoće dok ga drže rezultati.