ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    ↪M77

    Je
  • Bruno Petković #9 - KAPETAN!
    Nije klinac, zna kad moze kad ne. — Ali

    Vidjelo se u Splitu kako zna.
  • Bruno Petković #9 - KAPETAN!
    je l' tu ne postoji nitko u klubu da u takvoj situaciji presiječe, podvuče crtu i kaže - ne može!? — Eduardo

    Ne postoji. Pa Jakirović je sam izjavio: “tko sam ja da mu zabranim da igra u Splitu?”

    A i od njega je bzvz.
  • Ostali Sportovi
    Jučer Zagreb Aalborg 30:30
    Upalim TV na 0-4 i na timeoutu i mislim da će biti gaženje i uopće ne gledam. Sad pogledam i vidim da je Zagreb uspio do boda. Imam osjećaj da će ova sezona ipak biti bar malo bolja.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Gvardiol, Šutalo i Majer top. Modrić i Brekalo ok.
    Ostali nula.
    Atmosfera užas. Teški užas.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Koje intoniranje himne :monkey:
  • Shop & Web Shop
    Meni ova dugi rukav kod Ljubičića najmoćnija, ali nju ne mogu naći u Webshopu :monkey:
  • Transferi - rasprave
    Očito se ovi stoperi koje imamo, a imamo ih 5 zdravih u rosteru (Šutalo, Bernauer, Perić, Perković, Sosa) smatraju teškim tarabama kad idemo dovoditi šestog koji usputno rečeno ne igra pola godine.

    Strategija na razini moje djece od 6 i 4 godine.
  • Transferi - rasprave
    ↪Maximo

    Pa dobro, na ljeto je došlo ukupno 8 novih igrača i plus je Kulenović vraćen sa posudbe.
    Bernauer
    Mykha
    Kaneko
    Stojković
    Kačavenda
    Vidović
    Halilović
    Sosa
  • Transferi - rasprave
    Ja se nadam da nam najkasnije na ljeto ovo bude 9 obrambenih igrača:

    Ristovski
    Moha
    Šutalo
    Benković
    Bernauer
    Živković
    Perković
    Franjić
    Barišić

    Mislim da uopće nije neostvarivo i da ne bi bilo preskupo.
    Imaš kombinaciju iskusnih i mladih, imaš tempo i imaš brzinu. Imaš opcije za sve. Dosta ih može igrati i beka i polivalentni su.
  • Zona Dinamo šah turnir preko interneta
    marcioamoroso
  • Zona Dinamo šah turnir preko interneta
    ↪Majki2111

    Ne bih. Igram na Chess.Com pa mi se ne da registrirati još negdje.
  • Zona Dinamo šah turnir preko interneta
    ↪Majki2111

    Ja pričam o partijama u nizu.
  • Zona Dinamo šah turnir preko interneta
    Majki ne igraj nikada puno partija. Dvije su maks.
  • Druženje forumaša 2
    ↪Zambatine škude

    Ma sve 5. Javi kad budeš znao.
Home » marcio amoroso
More Comments

marcio amoroso

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo