Tovari sa budžetom od 40 milja nisu uspjeli prismrditi grupnoj fazi nekog europskog natjecanja, a za svaki kredit grad Split stoji kao jamac. Imaju dobru navijačku bazu i po meni su i ti krediti, a i ovo ulaganje neka vrsta reketa. Nesposobni smo, nemamo pojma, trošimo ko debili bez plana i programa, ali će već netko donijeti novac.
Također, ne znam zašto svi podcjenjuju katar — db-izbjeglica
Zato što u zadnjih 10 utakmica koje su igrali protiv Irske, Tunisa, Sirije, Palestine, Zimbabvea, UAE-a, Omana, Rusije, Bahreina i Libanona imaju ravno jednu pobjedu (2-1 protiv UAE-a).
Svašta može biti, ali su generalno smiješna ekipa.