ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Crna lista; Banirani korisnici
    Korisnik; @KtcGoat
    Razlog; uporni spam
    Trajanje bana; 5 dana
  • Bivši Igrači & Treneri
    ↪hardek

    To za naslikavanje obuo. A utakmicu koja je bila noćna gleda u sred dana.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Definicija seljačine

    IMG-2107.jpg
    IMG-2106.jpg
  • Transferi - rasprave
    ↪Nolifer

    Molim bez spama. Opomena.
  • Transferi - rasprave
    ↪Peškaman

    Molim bez spama. Opomena.
  • Crna lista; Banirani korisnici
    Korisnik; @prefontaine
    Razlog; spam
    Trajanje bana; 5 dana
  • Crna lista; Banirani korisnici
    Korisnik; @Pacho
    Razlog; spam
    Trajanje bana; 5 dana

    Usput još jedna opomena svima koji uporno ubacuju glupe, djetinjaste fore i pošalice.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Najbolji svih vremena!!!
  • 1.HNL 2026./2027.
    Tovari sa budžetom od 40 milja nisu uspjeli prismrditi grupnoj fazi nekog europskog natjecanja, a za svaki kredit grad Split stoji kao jamac. Imaju dobru navijačku bazu i po meni su i ti krediti, a i ovo ulaganje neka vrsta reketa. Nesposobni smo, nemamo pojma, trošimo ko debili bez plana i programa, ali će već netko donijeti novac.
  • Crna lista; Banirani korisnici
    Korisnik; @zmujcinslbrod
    Razlog; zazivanje insajdera iako smo tisuću puta napisali da to ne želimo vidjeti
    Trajanje bana; 3 dana
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Također, ne znam zašto svi podcjenjuju katar — db-izbjeglica

    Zato što u zadnjih 10 utakmica koje su igrali protiv Irske, Tunisa, Sirije, Palestine, Zimbabvea, UAE-a, Omana, Rusije, Bahreina i Libanona imaju ravno jednu pobjedu (2-1 protiv UAE-a).

    Svašta može biti, ali su generalno smiješna ekipa.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Ali pitanje idalje stoji, kaj je s tim vratarom, nije li on nekaj bio kao u Dinamu, pa isto otišo na posudbe? — Nolifer

    Bio na posudbi u Comu. Gdje će sada samo sportski sektor zna.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Ne znam kaj mu se desilo, da je jednostavno propao — Nolifer

    Desilo mu se da ima 49 godina.
  • Transferi - rasprave
    Pozdrav insiderima

    IMG-2070.jpg
  • Prijedlozi - Kritike - Pohvale
    ↪mali M

    Pa bi bilo plakanja u inbox od ekipe koja štanca desetke nepotrebnih postova na dan “zašto ne ja?”.

    Dobro je ovako i to je to.
Home » marcio amoroso
More Comments

marcio amoroso

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo