Transferi - rasprave vidim da ne čitate šta sam napisao pa ću sada podebljanim slovima. Zadnja tri posta ispod mog sam izbrisao. Prvi sljedeći upis koji nema veze sa temom i koji je neka zajebancija rezultira banom. Oni koji su već dobijali banove će sada dobiti duple. Hvala na čitanju.