ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • HNL - 20. kolo - Osijek vs. Dinamo Zagreb - 02.02.2025. - 15:00h, Opus Arena, Osijek
    Kanga odlican, odlicnomse gradi, razumije igru, jak ko bik...samo vise jos lopti na njega!
  • HNL - 20. kolo - Osijek vs. Dinamo Zagreb - 02.02.2025. - 15:00h, Opus Arena, Osijek
    Ja bas zadovoljan! Bit ce to jos bolje deugo pol....mi smo igrali utakmicu prije 3 dana krv te jebo! Kaj ste ocekivali! Razbili smo ih igrom....malo samo jos fali konkretnosti ali igra odlicna!
  • HNL - 20. kolo - Osijek vs. Dinamo Zagreb - 02.02.2025. - 15:00h, Opus Arena, Osijek
    Jedna od boljih nasih utakmica....igra koja konacnomima smisla... gol ce doci!
  • HNL - 20. kolo - Osijek vs. Dinamo Zagreb - 02.02.2025. - 15:00h, Opus Arena, Osijek
    Kaj djeluje lose? Serete samo da bi srali....ovi dali jedan euro gol...mi smo apsolutno dominantni...okrenut cemo drugo pol.!
  • HNL - 20. kolo - Osijek vs. Dinamo Zagreb - 02.02.2025. - 15:00h, Opus Arena, Osijek
    Dosta sebicnosti kod Batija i Stojka
  • HNL - 20. kolo - Osijek vs. Dinamo Zagreb - 02.02.2025. - 15:00h, Opus Arena, Osijek
    Ovi šarani ce se nalezati danas, vidjet cete
  • HNL - 20. kolo - Osijek vs. Dinamo Zagreb - 02.02.2025. - 15:00h, Opus Arena, Osijek
    Je gubimo ali stvarno pun kufer noviteta u igri...jako lijepa igra...svaka cast...promjena mjesta, pritisak...odlicno!
    Kanga odlican!
  • HNL - 20. kolo - Osijek vs. Dinamo Zagreb - 02.02.2025. - 15:00h, Opus Arena, Osijek
    Ovi ne znaju kak jo nisu primili...igra odlicna za sad
  • HNL - 20. kolo - Osijek vs. Dinamo Zagreb - 02.02.2025. - 15:00h, Opus Arena, Osijek
    Kako se kanga zaradio i pucao...bravo
  • HNL - 20. kolo - Osijek vs. Dinamo Zagreb - 02.02.2025. - 15:00h, Opus Arena, Osijek
    Ovo me jako smeta kod Stojkovica jer previse forsira.....mogli smo imati zicer da je ispostovao igraca
  • Dario Špikić #77
    ↪Captain America
    kolega, nesto ozbiljno ne stima s tobom.
  • Maxime Bernauer #6
    Sretno Max! Takve karaktere, predanost radu, klubu, nogometu, takve treba ciljati u buducnosti. Da je imao malo jacu skok igru, malo cvrsci duel ne bi nikad ga Dinamo mogao dovesti jer bi bio razina J. Sutala! Definitivno meni jedan od drazih likova, cista pozitiva. Nadam se Max da ces ostvariti na ljeto puni transfer i da ces se vratiti u buducnosti u Dinamo ako nista drugo onda u ulozi trenera jer znamo svi da imas svoju tekicu i da se vec sad peipremas za ono sto slijedi nakon uspjesne karijere. Dinamovi navijaci te nece nikad zaboraviti! Sretno Max Naš!

    Ps. Ovi klauni od novinara namjerno ne pisu da je otkup 3 mil eura moguci jer im se to ne uklapa u konstantno sranje po igracu. Decku je rasla i narasla vrijednost u Dinamu jer nisu svi slijepi i cijepljeni od nogometa ko vecina nasih novinara i "strucnih" komentatora i ne cudi me sto je otkupna klauzula tako visoka. Sad vise nece srat po njemu, a ostat ce zapamcen ko jedan od najboljih stopera u Dinamu u zadnjih 10 god u igri s loptom. Steta da mozda mije forsiran na zadnjem veznom jer ima ogroman potencijal!
  • Transferi - rasprave
    Max ima vecu znaci prodajnu vrijednost od Spike i to odlazi u Ligu petice....kako to? Kako to?
  • Transferi - rasprave
    ↪Toni90d
    da te podsjetim malo, mi smo na -7 a naslov se uzima zdravo za gotovo!
  • Transferi - rasprave
    ↪Toni90d
    Nama pojacanja trebaju radi nas, a ne radi njih! Ako cemo se ravnati prema njima igrat cemo protiv Ballkanija i Astane svake godine, a ne protiv Milana, Celtica ili Arsenala!
Home » Orc123
More Comments

Orc123

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo