1.HNL - 2019/2020
Slazem da su bolji od Rudesa prosle godine, ali ipak sam vise ocekivao, jos stojim pri tome da bi Sibenik vise napravio i sto se tice dolska ljudi na utakmicu i rezultatski. Za Benka sam takoder rekao isto, covjek jednostvno nije vise kao sto je nekad bio.