Ako se dobro sjećam, splitski gradonačelnik Ivica Puljak je prije godinu dana spominjao i da će tražiti da Split dobije status županije. — bbb medimurje
Okej ovo prvi put čujem, a i volio bi da nisam. Kakve su ovo pizdarije? Po čemu točno Split zaslužuje status županije :lol::lol: