Novu titulu ove sezone jer je kljucna za LP. Da se tovari uspiju plasirat u LP one sezone bili bi nam veliki konkurent. Dakle, samo za ovu sezonu titula, u drukcijim okolnostima osvajanje KL
Nitko nije osporio pravo da kazete sto mislite, nego je pozvao na korištenje osnovnih pravopisnih znakova kada se nešto piše.
I ne, to nema veze sa vašim spolom. Ne treba odma obrtat priču na nekakvu diskriminaciju ili slične stvari kada ništa nije povezano s tim
Ivanuseca, pa Livija pa Petka.
Za Petka stvarno ne vidim nikoga da bi nam mogao donositi ovo što on donosi a da mu je vrijednost igdje blizu naših mogućnosti