Ako se ja dobro sjećam netko na forumu je primjetio Despodova kada smo trebali potpisat Tekpeteya i od tad se konstantno piše o njemu. Nikad nije spominjan nigdje izvan zone
Ako piše ne pisati tiskanim, nema on koji k pisat tako "da bi lakše čitali".
Tako je napisano pravilo. Sad, ima li to pravilo smisla ili ne, da se raspravljati
Ja sam složio sve i slučajno stisnuo da izađe pa sam morao ispočetka :lol:
Edit: pas mater vidim da mi je izbrisalo moju nakon update, sad bacit jos pola sata :rage:
Ja mislim da se plaćaju zamjene bodovima. Kad sam slagao momčad bilo mi je gore koliko imam free transfera (naravno svi su tada bili free jer je prvi put)