• Ismaël Bennacer #4
    Pa kriv je Bennacer što 99 posto igrača Dinama igra sve gore i gore iz kola u kolo. On j kako se sjećam i po pisanju ovdje bio svemirski brod za sve u HNL. Sad je debel i ne može trčati carini loptu. Šta sve neću pročitati. Toliko smo razjebani da više ne znamo ni šta pišemo. Svi smo krivi. Prvo trener ,ali i momčad koja dozvoljava da ih piša ko stigne i neće ni jedan novi trener to ispraviti odmah ,i za to će trebati vremena . Napraviti reset kod igrača i usaditi nove ideje i pobjednički mentalitet. Mi ga jednostavno više nemamo
  • Trener - Mario Kovačević
    E moj Zvone ,ja ovako nebi u krevet poslao ni najvećeg dušmana kao što ti nas večeras. Pa jel teško bilo reć Kova to je bilo to , nisi više trener Dinama
  • Trener - Mario Kovačević
    ma ne sve za 10 ,logika i meni govori zašto bi ga zamijenio kad nije do sad nakon svega a možemo mi ovdje kenjet i ne spavati kolko god hoćemo
  • Trener - Mario Kovačević
    pa.može on na neku sreću ili kolaps dnovara uzet titulu i šta onda? Jel bi se bilo što promijenilo? Igra nula,momčad u rasulu ,promocija mladih nula bodova
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Ja da sam Boban bi ga skinuo pa makar sam sjeo na klupu dok se ne propadne rješenje. Svaki sekund koji prodje je ludilo i dalje uništavanje bilo kakve šanse za titulu. Vrijeme je da se pokaže zašto je izabran i da preuzme odgovornost.
  • Trener - Mario Kovačević
    Ove razbiju nekakvi Kurilovci, a oni dobiju tvoj Dinamo, i ti Zvone štitiš klub, i zadržavaš ovoga na klupi. Iz poštovanja prema ostalim trenerima jednostavno ga ne mogu više nazvati trenerom. Čovj k se hvali derbijima 5-0 a tako sad ima sa dnom ljestvice isto takav odmjer 0-5
  • Novi trener Dinama v2 2025/2026
    Pa to ti kažem. Postao je bezobrazan ,a ono kad je rekao da je negativa od početka ,dno dna
  • Novi trener Dinama v2 2025/2026
    Mi ovdje se samo uništavamo imenima novog trenera dok Kova lagano i komotno još uvijek sjedi u svojoj fotelji . On je još trener Dinama i planira reprezentativnu pauzu da se malo opuste ,e Bože Bože
  • Novi trener Dinama v2 2025/2026
    ja osobno nebi nikad ,baš nikad ali nije ovo igrica da možeš sad dovesti trener čini mudonju. Gdje sad u pola sezone stari. Vidjelo se da kova mora biti bivši još od lokse. Međutim nisu reagirali. Sad treba vremena ,osim ako nas Zvone sve iznenadi i prezentira pravog čovjeka. On jeste to sposoban ,samo mislim da se nadjemo bio loyalan prema Kovi
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Pa treba mžnam neko pravo rješenje ,neko ko zna posao ,ko zna postaviti momčad na terenu, da se zna ko šta treba raditi,kako napadati kako braniti. Osnove nogometne igre. Neko ko zna primjeniti formaciju ,radit sa mladim igračima i prije svega ima muda . Dva ova jednostavna rješenja recikliranje nikad ništa nam nisu donijela.
  • Novi trener Dinama v2 2025/2026
    Pa najlogičnije je a to sam još i prije pisao da Leko preuzme do zime a onda po novog trenera. Po nekim n pisanim pravilima ako je trener zauzet treba ga pustiti da završi posao do zime/ljeta pa onda uzeti. Osim ako j slobodan u tom trenutku
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    smiri se buraz , neće on nigdje ,ne brini
  • Novi trener Dinama v2 2025/2026
    Šprdate se sa tekućem ali je on sto puta bolji trener od ovog lika, i još ima gard . Ja sam prije za njega nego neke Leke ,ili Ćorluke. Još je rano za njih