• Dion Drena Beljo #9
    Beljo nije gotov napadač ali je ogroman potencijal i kao takav je doveden. Da uz pomoć trenera postane reprezentativac i prvi strijelac lige na kojem možemo zaraditi. On više nije ni prvi napadač Dinama , a zahvaljujući suludim i unaprijed određenim zamjenama našega trenera izgubio je samopouzdanje i sad je gori i od Kange . Još jedan koji je zaboravio igrati kod našeg takmičara
  • Trener - Mario Kovačević
    a taj cirkus dobije lille a mi gubimo od Vukovara i momčadi koja je gubila od nekih kirilovaca ili šta već. Mi ovakvi nismo više favoriti ni protiv Karlovca
  • Ivan Nevistić #33
    kakva legenda , Robbie Fawler, taj je sinuse izgubio sa 14 godina ,ona legendarna proslava gola kad je pola korner linije pošmrkao. Ovaj naš mi nekako više liči da je na vutri pa ga uspava ,i onda se baci nakon minute kad je lopta već i krenula sa centra a mi gol primili:rofl:
  • Ivan Nevistić #33
    još bi na sve nadodao Šempera ,velikog talenta,koji si je privatno plaćao psihologe i te neke moderne bakrače ,dobio priliku ,primio par golova od čeka jedan sa 30 metara i ajd bok . Ovaj ih prima već dvije sezone ,jedna samo jedna obrana više i mi bismo bili prvaci. Ovo jedan šut j Dan gol ga je krasilo i prošle godine i ništa nismo iz toga naučili . Ma dno dna
  • Trener - Mario Kovačević
    sve ok, ali kako onda kod njega ne igra Villar ? Ako je baš sve tako , Boban je bio fajter i frajer ,da on postavlja igrače sigurno mu nebi igrao Nevistić, golman koji se boji svoje sjene ,igralo bi puno više igrača iz omladinske škole jer je i zvone sm dobio priliku a i kapetansku vrpcu kao mlad dečko. Ja se ne slažem takodje sa Bobanom po pitanju Kovačevića ali je bez veze tvrditi da Boban odlučuje o svemu. A vjerujem da bi bilo sigurno bolje da je on na klupi
  • Trener - Mario Kovačević
    čekaj stari,kakvi euro rezultati,on će ugroziti siguran plasman dalje ,tek slijedi ,lille,Betis, Midtjylland,očekivanja su mi nikakva
  • Zvonimir Boban
    Ako mu spičimotkaz onda ćemo vidjeti šta dalje
  • Zvonimir Boban
    jbg ako je ovaj frajer najbolje šta on nudi onda meni nema potrebe objašnjavati za što je to dobro. Meni se od ovoga bljuje i pukao sam , jbg takav sam kakav sam ,znam da mi strpljenje nije jača strana ,nemam ga uopće,ali ovo što gledamo je da nog sačuva. Ne mogu više ,neka ide i ban i sve . Dao sam šansu da me prosvjetli da mi objasni šta mu je to dobro kod Kove šta on vidi a ja ne . Ali poraz od Istre koja ne mogu že dobit Kurilovce i onaj ,onaj dobro smo otvorili utakmicu ,ma kod mene više to ne prolazi. Dno dna ,da ja nemogu opušteno gledati svoj klub ni protiv Vukovara , meni to nije dobro i nije normalno
  • Trener - Mario Kovačević
    buraz pukao sam jbg , kraj priče
  • Trener - Mario Kovačević
    Od sad Boban nema od mene nikakvu podršku i da sam znao da će se pišati po nama nikad se nebi radovao onako. Znam da ga boli đon za moje mišljenje ali priče o procesu i ne znam čemu još više meni prodavati neće.mogaj mucabi ni da ostvoji titulu ne može povratiti ove rekorde koje ruši i bruku i sramotu koju j dosad napravio. Sad odjednom nevaljaju igrači samo ,oni su krivci a trener je dobar pa neka ga tu. Ja u Bobana više nemam trunke povjerenja ako ostavlja ovog n znalicu na kormilu našeg kluba . Ne moramo ntitulu osvojiti, mi ne zanima me takva ista dok igramo ovako kako igramo i svi se prodaju sa nama. Golovi lako padaju a ti nemaš muda promjeniti golmana još ga nagradio kapetanskom trakom. Očigledno opet smo dočekali samovolju jednog čovjeka jer me ne možeš ubjediti da bilo ko osim njega ne vidi da je krivac najveći njegova prevara od trenera a on ima prejak ego da bi priznao pogrešku.
    Mislio sam da će biti frajer i priznati pogrešku pred plavim pukom.
  • Trener - Mario Kovačević
    Ja ne znam šta Boban vidi pozitivno u ovome , eto u našoj igri. Nebitno ko vodi momčad. Šta si vidio da ti na osnovu toga gajiš neki optimizam. Bukvalno svak živ bilo navijač Dinama ili ne vidi da je ova igra katastrofa. Da dečki ne dišu ko jedan. Da nemamo ni igru,ni rezultat,ni momčadski duh. Sve je to na treneru . Ako nije do sad dešifrirao kod neće nikad. Čak su i oni koji su jedini barem malo djelovali da mogu ovo preokrenuti pali u isto ono sivilo kao većina igrača . Momčad ga ne prati , razlog znaju siguran sam i Boban i Kovačević i ljudi koji trebaju znati. Mi ga ne znamo. Ali nakon svega mi se ne zahvaliti na saradnji i pronaći novog trenera je meni Enigma . Ja bi isto tako potjerao sve pičkice od igrača koji eto , nisu zadovoljni a kad dobiju priliku pokažu da je trener u pravu. Znam da je to neizvodivo jer su ogromne pare uložene u momčad.
    Ali onda jedino rješenje je otkaz. Ili nam reci šta vidiš u nj mu,šta je jebeni plan. Nemoj samovoljno donositi odluke koje će nas koštati u bliskoj budućnosti. Jednog takvog smo se jedva riješili.
    Niko nije veći od kluba
  • Ismaël Bennacer #4
    Pa kriv je Bennacer što 99 posto igrača Dinama igra sve gore i gore iz kola u kolo. On j kako se sjećam i po pisanju ovdje bio svemirski brod za sve u HNL. Sad je debel i ne može trčati carini loptu. Šta sve neću pročitati. Toliko smo razjebani da više ne znamo ni šta pišemo. Svi smo krivi. Prvo trener ,ali i momčad koja dozvoljava da ih piša ko stigne i neće ni jedan novi trener to ispraviti odmah ,i za to će trebati vremena . Napraviti reset kod igrača i usaditi nove ideje i pobjednički mentalitet. Mi ga jednostavno više nemamo
  • Trener - Mario Kovačević
    E moj Zvone ,ja ovako nebi u krevet poslao ni najvećeg dušmana kao što ti nas večeras. Pa jel teško bilo reć Kova to je bilo to , nisi više trener Dinama