• 1.HNL - 32.kolo - Hajduk Split - Dinamo Zagreb - 30.04.2023. - 18.00h, Poljud
    mislm da tip trola. Od bandicevskog kajkavskog do staglisca1800
  • Transferi - rasprave


    maksime,
    ovdje su ti napisane tisuće stranica o Dinamu,
    ima različitih mišljenja i stotine opcija a ljudi se prepucavaju jer im je stalo do dINAMA
    Ne moraš izmišljati svoje.Svatko ima svoju
  • Stadion Maksimir
    O Kranjci ni rijeci

    Ako ce krenuti rušiti istok htio bi jedan detalj s tribine, ne znam kome bi se obratio uopće za to-klubu, gradu ili noći :smirk:
  • Stadion Maksimir
    Barišić se dotakao danas i gradnje/rušenja stadiona:

    "Gradnja stadiona kreće, tu nema dvojbi. Očekujemo da bi uskoro trebale biti poznati novi detalji, da ćemo već u svibnju ili najkasnije u lipnju izaći radna grupa informirati javnost o novim pojedinostima. Postoje neke administrativne prepreke, ali i one su riješene, treba ih samo pravno definirati. To je jedan dugotrajan proces, treba rušiti pa graditi, trajat će izgradnja tri do četiri godine, ali vjerujem da će se već polovicom ove godine to pokrenuti."

    Jel to znaci da bi se na ljeto krenulo s rusenjem istoka ili ce tek predstavit plan za rusenje?
  • Nižerazredni hrvatski nogomet
    Glavni sudac dao pomocnom crveni karton pa mu pomocni pozvao policiju :lol:

    Nisam ni znao da sudac moze drugom sucu dat crveni..

    http://www.glas-slavonije.hr/vijest.aspx?id=521124
  • UEFA Youth League
    I za kraj:Maksim Maksimirski


    I za kraj.
    Čista petica
    :monkey:
  • Transferi - rasprave
    Ko zna,zna
    :shade:
  • Transferi - rasprave
    Bit će neugodno iznenađen onaj tko očekuje dovođenje deset novih igrača i 15 milijuna potrošenih eura...[/quotSan Lorenzo
  • 2.HNL
    Slažem se da su odokativno Šibenik i Gorica ipak malo jači.

    Želim Vam dobar provod!!
  • 2.HNL
    Od TV prava se sad dobiva minimalno 600k po sezoniLovroZG


    Hvala
  • Transferi - rasprave
    Šunjića bih odma uzeo nazad,pa daj se sjetite one kurcevitosti u igri.Nisu ga bez veze odmah englezi uzeli.

    Baš nam je takav trebao protiv Istre u vezi
  • 2.HNL
    Na HD mislim samo u smislu da se uđe u ligu pa te svi kantaju...

    Ps.koliko para sad nosi ulazak u prvu ligu(dinamovu)?
  • 2.HNL

    Rudeš u prvoj ligi? Nešto kao Hrvatski Dragovoljac?
  • Guzice i Sise
    bn52f9k4rbwxcg3z.jpg


    Jebomepas ako sam čuo kakvo će vrijeme bit idući tjedan
    Damjana Ćurkov Majaroš-RTL Vrijeme
  • 1.HNL - 30. kolo - Istra 1961 - Dinamo Zagreb - 22.04.2023. - 17.00h, Stadion Aldo Drosina, Pula
    Mislio sam da mogu prešutiti al jbga..
    Ivanušeca čekam i čekam i čekam i već mi dopizdilo čekanje.
    Da je onih 12milja u igri od Engleza još bi mu ja i kofer nosio