Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo Zamislimo na trenutak kako bi to izgledalo da se prošlogodišnji prijelazni rok umjesto na Cordobu i Mmae-a stuklo 2-3 m eura u neku SLO Muru, pa ovaj prijezlazni rok tu istu lovu umjesto Villara.
Danas bi mirno gledao prvu momčad kako se muči , znajući da Vrbančić, Soldo, Topić , Pavić, Mikić,Horvat, Varela , Jakirović , Zebić itd uskoro dolaze, puni samopouzdanja i minutaže.