U dinamu su i na vrhu su HNLa.igrači za Dinamo i vrh Hnl-a.Zašto to nisu pokazali? — Dadox
Bitna je kvaliteta nogometa — Dzoni
u redu onda je i Kovacevic nakon predstava u Europi nizeligaski trenercic koji nema pojma. — Jurki
Pola HNL-a bi poispadalo iz 2.liga navedenih zemalja — Dzoni
