Tetak je očajan jer je star, debeo, bolestan, bacio život u ništa, ništa nije stvorio, napravio i ostavio svijetu. Ali zato sve zna jer on bi bolje samo nije imao sreče u životu.
Na raspolaganju druge momčadi i juniora će biti Kulušić, Perković, Ćutuk, Ban i mali Marković iz Požege vjerojatno. To su samo imena i potencijali, hoće li itko uskočiti u velike kopačke?