• don
    2.3k
    bitno da su svi zazivali Kaneka umjesto Spikica...

    pa činjenično je da se trenutno ne zna tko je lošiji i koga god staviš je skoro svejedno... Na ljeto treba po desno krilo ići.
  • hardek
    1.6k
    Dugo nismo imali utakmicu gdje su i Baturina i Petković loši. Sve se još stigne promjenit ali po svemu do sad prikazanom nebi imao ništa protiv Kuleta i Roga. Barem bi pojeli teren
  • mosad
    391
    bitno da su svi zazivali Kaneka umjesto Spikica...don

    Klasična borba protiv nikoga. Obojica odron od nogometaša. Ali samo jedan razumije trenera pa me za njega malo više strah
  • Tongo Doumbia
    2.6k
    pa gledaj sad ovu akciju gdje je Kaneko. Da za početak naglasim, danas bi mi počeo prije Špikića.

    Čovjeku se lopta odbije na 10 metara bočno od gola, on je sam kao duh, i hladno iz prve, bez zadrške, ubacuje u peterac, a unutra su makar 4 bijela dresa i Petković sam.

    Akcija se nastavlja, RPG i on ostaju dva na dva, RPG idealno bježi prema 16 i ostaje sam, a ovaj mu je ne daje nego ide u dribling 1 na 2. A inače uvijek, kao i Špika, gura te glupe alibi lopte u prostor.
  • Jos-Optimus
    606
    apsolutno se slažem.
    P.S. ovaj Bel je teska prevara od suca
  • Sixthway
    277
    Zašto visoke lopte na Kaneka , pa nije lik 1,90m , svi ga nadskoče. A kad je sam nitko mu neda loptu
  • GaijiZG
    748
    Baturina u 2 navrata ne ispoštuje Kaneka.
  • ElektricnaInfluencija
    215
    Ovo je jedna od najdosadnijih utakmica ove sezone, dođe mi da zaspim
    Jedino što je pohvalno je navijanje Sjevera.
  • Krizy
    38.2k
    Baturina u 2 navrata ne ispoštuje Kaneka.GaijiZG

    Evo i zašto :rofl:
    Jako loša utakmica generalno.
  • hardek
    1.6k
    80 minuta konstantnog donošenja loših odluka
  • don
    2.3k
    koliko loše odluke igrača u završnici..
  • Tongo Doumbia
    2.6k
    Utakmica koja je preslika onog Superkupa.

    Samo smo tada bili mrtvi od priprema, a sada od ove sezone zvane "Zona Sumraka".
  • Jos-Optimus
    606
    Kaneko možda donosi loše odluke i ne igra dobro, ali to je zato jer ga drugi ne ispoštuju, tako ispada. Jakire, majku mu milu, daj ubacuj ljude u vezni red, promijeni tamo di šteka
  • Petar86
    614
    Utakmica masakr za oci u reziji 2 najbolje ekipe drzave
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.